• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowego

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie informuje, że komisja powołana zarządzeniem dyrektora szkoły dokonała rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko urzędnicze księgowej.
W wymaganym terminie, do dnia 23.10.2019 r., ofertę złożyły:
1. Agnieszka Grela
2. Ewa Pitus
Oferty spełniały wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.
W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko księgowego została wybrana Pani Ewa Pitus.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Ewa Pitus spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na ww. stanowisko. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczno-administracyjne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością przepisów i zagadnień rachunkowości budżetowej oraz ustaw o rachunkowości i finansach publicznych. Jest osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania. Wykazała się również znajomością obsługi programów komputerowych, w tym finansowo – księgowych.
Posiadane kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe zapewnią właściwe wykonywanie zadań na stanowisku księgowej.

Dyrektor I LO im. ks. S. Staszica w Hrubieszowie
Alicja Borkowska

 

 

Sukcesy i osiągnęcia

Marta Kuraszko w finale Międzynarodowego Konkursu „Żywa Klasyka”!

Miło nam poinformować, że uczennica naszego liceum Marta Kuraszko przeszła do finału Międzynarodowego Konkursu „Żywa klasyka” 2020.
Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, 220 uczestników – laureatów etapów ogólnokrajowych z 80 państw świata wzięło udział w końcowym etapie tego ogromnego przedsięwzięcia. Wszyscy mieli zgodnie z wytycznymi przygotować nagranie recytowanego fragmentu prozy literatury rosyjskiej. Młodzież przez tydzień rywalizowała między sobą. Była to niezwykle wspaniała podróż w świat rosyjskiej literatury.

Więcej…

Zawody sportowe

Podwójny awans uczniów „Staszica” do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

10 grudnia 2019 roku w Naszej szkole rozegrana została Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt, zajęły II miejsce w powiecie uzyskując awans do zawodów rejonowych. Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Zmiany dotyczące terminów postępowania rekrutacyjnego

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych zostanie przeprowadzone w nowych terminach, określonych przez Ministra Edukacji.
Zaktualizowane terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej i naszego liceum.

Uroczystości, wydarzenia

Takiego zakończenia roku klas maturalnych w Staszicu jeszcze nie było

Dziś jak co roku, przyszedł czas na rozstanie. Uczniowie klas maturalnych zostali absolwentami I LO im. ks. St. Staszica. Wyzwaniem stało się jednak spotkanie wszystkich uczniów z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami. W trudnej sytuacji pandemii koronawirusa uroczystość w tak licznym gronie wydawała się być niemożliwa.

Więcej…