• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowego

Informacja o wynikach naboru na stanowisko księgowego w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie informuje, że komisja powołana zarządzeniem dyrektora szkoły dokonała rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko urzędnicze księgowej.
W wymaganym terminie, do dnia 23.10.2019 r., ofertę złożyły:
1. Agnieszka Grela
2. Ewa Pitus
Oferty spełniały wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.
W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko księgowego została wybrana Pani Ewa Pitus.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Ewa Pitus spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na ww. stanowisko. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczno-administracyjne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się znajomością przepisów i zagadnień rachunkowości budżetowej oraz ustaw o rachunkowości i finansach publicznych. Jest osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania. Wykazała się również znajomością obsługi programów komputerowych, w tym finansowo – księgowych.
Posiadane kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe zapewnią właściwe wykonywanie zadań na stanowisku księgowej.

Dyrektor I LO im. ks. S. Staszica w Hrubieszowie
Alicja Borkowska

 

 

Sukcesy i osiągnęcia

Matylda Ślażyńska Laureatką Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej

„ Formy i elementy ochrony przyrody w powiecie hrubieszowskim”

Organizatorem Konkursu jest Powiat Hrubieszowski we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Więcej…

Zawody sportowe

„SREBRO” w Wojewódzkiej Szkolnej Lidze LA Dziewcząt

W środę 16 października 2019r., w Lublinie odbyła się Wojewódzka Szkolna Liga LA oraz Wojewódzka Indywidualna Licealiada LA. 

Więcej…

Ogłoszenia

Sześcioro uczniów "Staszica" w finale konkursu.

Dnia 4 listopada 2019 r. w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie odbył się etap rejonowy VI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o bł. Karolinie Kózkównie i św. Stanisławie Kostce, organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, pod hasłem "Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki". Spośród jego uczestników do szczebla finałowego awansowało aż szcześcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Zajęcia z doradztwa zawodowego

W dniu 7 listopada rozpoczął się cykl spotkań dla uczniów klas maturalnych ze szkolnym doradcą zawodowym p. Jolantą Korneluk, których celem jest przygotowanie uczniów do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Więcej…