• a

    a

  • q

    q

  • s

    s

  • baner nauka zabawa.png
  • baner sport 2.png
  • baner sport kosz.png
  • baner studniówka.png
  • baner uroczystości.png
  • baner z logo koło nowe.png

Godziny dostępności

Godziny dostępności

Lp.  Nazwisko Imię Termin konsultacji
1 Banach Marzena  poniedziałek 14.00-15.00
2 Bielak Andrzej  wtorek 15.15-16.15
3 Borkowska Alicja wtorek 14.30-15.30
4 Borkowski Wojciech czwartek 14.30-15.30
5 Borys Dominika  poniedziałek 14.30-15.30
6 Brzezicka Barbara środa 14.30-15.30
7 Chwedczuk Andrzej  poniedziałek 16.00-17.00
8 Cygan Barbara  czwartek 14.30-15.30
9 Czerw Anna piątek 14.25-15.25
10 Dąbrowska Elżbieta  czwartek 15.15-16.15
11 Dyl–Tarnawska Aneta  wtorek 14.30-15.30
12 Dziumaga Katarzyna piątek 14.30-15.30
13 Franke Aneta  wtorek 15.15-16.15
14 Grzeszczuk Jarosław  wtorek 14.25-15.25
15 Jamroż Agnieszka  poniedziałek 15.15-16.15
16 Jańczuk Anna środa 11.30-12.30 (co 2 tydz.)
17 Kamińska Magdalena  wtorek 15.15-16.15
18 Korneluk Jolanta środa 14.00-15.00
19 Kozieł Bernarda czwartek 14.25-15.25
20 Krasiński Marek  poniedziałek 15.00-16.00
21 Krotkiewicz Katarzyna czwartek 15.15-16.15
22 Krupa Marta poniedziałek 15.15-16.15
23 Lebiedowicz Elżbieta czwartek 14.25-15.25 (co 2 tydz.)
24 Lewandowski Dawid  piątek 14.00-15.00
25 Lis Joanna  czwartek 14.00-15.00
26 Maciołek Marian piątek 14.25-15.25
27 Michalczuk Anna  środa 14.30-15.30
28 Młynarczuk Monika  poniedziałek 14.25-15.25
29 Modzelewska Anna  czwartek 14.25-15.25
30 Nowak Stanisław środa 14.25-15.25
31 Pabisiak-Zaprzała Sylwia środa 14.25-15.25
32 Pasieka Urszula wtorek 14.25-15.25
33 Patkowska Joanna poniedziałek 14.25-15.25
34 Pawluk Neonila środa 14.25-15.25
35 Perkman Agnieszka  wtorek 14.25-15.25
36 Pękowska Anna  poniedziałek 14.25-15.25
37 Pochylczuk Andrzej  wtorek 14.00-15.00
38 Popko Natalia poniedziałek 15.00-16.00
39 Potrzeszcz Anna piątek 14.25-15.25
40 Pudłowska Joanna  środa 14.25-15.25
41 Sala Arkadiusz  wtorek 14.25-15.25
42 Sędłak Dorota środa 14.25-15.25
43 Siudyka Ludwika  czwartek 14.00-15.00
44 Smyk Katarzyna środa 14.30-15.30
45 Szabat Joanna  poniedziałek 14.30-15.30
46 Trześniowska Beata  środa 14.30-15.30
47 Umer Agnieszka czwartek 14.30-15.30
48 Wolańczuk Edyta wtorek 13.30-14.30
Odsłony: 1608

Sukcesy i osiągnęcia

Staszic w programie Erazmus +

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy Akredytację w sektorze Edukacja szkolna w ramach Akcji 1 programu Erasmus+ w konkursie 2022 (KA120-SCH)!

Więcej…

Zawody sportowe

III miejsce w województwie

W piątek 21 października 2022 roku odbyła się Wojewódzka Licealiada w Lidze LA. Po rewelacyjnym starcie drużyna chłopców I LO w Hrubieszowie zajęła 3 miejsce uzyskując 925 pkt.

Więcej…

Ogłoszenia

Walentynki

Uroczystości, wydarzenia

Studniówka w Staszicu

Czar, elegancja i tradycja, świetna zabawa i wspaniali przyjaciele – tak z uśmiechem i zadumą mówimy dziś o niezapomnianym sobotnim wieczorze 7 stycznia 2023 r. Długo wyczekiwana przez uczniów, rodziców i nauczycieli Studniówka 2023 zapisuje się trwale w naszych wspomnieniach. Wszyscy uczestnicy balu odczuwali podniosłą atmosferę wypływającą z tradycji pielęgnowanej przez kolejne pokolenia uczniów.

Więcej…