Losy absolwentów 2014 Gimnazjum im. ks. St. Staszica

Prezentujemy dalsze ścieżki edukacyjne uczniów naszego gimnazjum. Losy absolwentów  Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Zespole Szkół Nr 2 w Hrubieszowie rok szkolny 2013|2014.

1. PODSTAWOWE DANE STATYSTYCZNE

Liczba absolwentów Gimnazjum im. Ks. St. Staszica w roku 2014:             97osób

Liczba absolwentów kontynuujących naukę w  naszej szkole tj. w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie:            69 osób

Liczba absolwentów kontynuujących naukę w innych szkołach:            28 osób.

2. WYBORY SZKOŁY:

Nazwa szkoły - Liczba kandydatów
Liceum Ogólnokształcące  im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie - 69
Liceum Ogólnokształcące  im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie - 15
Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie - 2
Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - 4
Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - 2
Liceum Ogólnokształcące w Warszawie - 2
Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu - 1
Liceum Ogólnokształcące w  Piasecznie - 1
Technikum Informatyczne w Chełmie - 1

Zestawienie przygotowane przez p. Annę Pękowską

Sukcesy i osiągnęcia

„30-tka” stypendystów ze Staszica

20 czerwca 2018 r. w Hrubieszowskim Domu Kultury zostały wręczone jednorazowe stypendia Burmistrza Miasta za wybitne sukcesy w dziedzinie kultury, nauki i sportu. Nagrodzeni uczniowie otrzymali stypendia w kwocie od 150 – 800 zł. A są to:

Więcej…

Zawody sportowe

Koszykarki Staszica 3 rok z rzędu zdobywają brąz na województwie!!!

Dnia 10 kwietnia 2018 roku w Białej Podlaskiej odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady  SZS  w koszykówce dziewcząt. Nasz rejon reprezentowały dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie, które po wygraniu zawodów powiatowych oraz rejonowych znalazły się wśród sześciu najlepszych drużyn w województwie.

Więcej…

Ogłoszenia

Zestawienie czytelnictwa za rok szkolny 2017/2018

Zestawienie czytelnictwa za rok szkolny 2017/2018

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Stulecie "Staszica" ze wsparciem wojska

W ostatnich dniach, wśród licznych wydarzeń jubileuszu 100-lecia Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum im. ks. S. Staszica w Hrubieszowie, nie brakowało atrakcji z udziałem instytucji, które wspomagały nas w organizacji setnych urodzin „Staśka”.

Ogromną i zarazem wyjątkową atrakcją okazały się skoki spadochronowe zorganizowane pod kierunkiem mjr Artura Gosiewskiego z 2. hrubieszowskiego pułku rozpoznawczego. Dwóch skoczków – st. kpr. Tomasz Podstawka i plut. Jakub Majchrzak, ze spadochronami w narodowych barwach i transparentem z życzeniami stu lat dla naszej szkoły, wylądowało na miejskim deptaku podczas festynu dla hrubieszowian.

Więcej…