Losy absolwentów 2014 Gimnazjum im. ks. St. Staszica

Prezentujemy dalsze ścieżki edukacyjne uczniów naszego gimnazjum. Losy absolwentów  Gimnazjum im. ks. St. Staszica w Zespole Szkół Nr 2 w Hrubieszowie rok szkolny 2013|2014.

1. PODSTAWOWE DANE STATYSTYCZNE

Liczba absolwentów Gimnazjum im. Ks. St. Staszica w roku 2014:             97osób

Liczba absolwentów kontynuujących naukę w  naszej szkole tj. w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie:            69 osób

Liczba absolwentów kontynuujących naukę w innych szkołach:            28 osób.

2. WYBORY SZKOŁY:

Nazwa szkoły - Liczba kandydatów
Liceum Ogólnokształcące  im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie - 69
Liceum Ogólnokształcące  im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie - 15
Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie - 2
Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - 4
Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - 2
Liceum Ogólnokształcące w Warszawie - 2
Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu - 1
Liceum Ogólnokształcące w  Piasecznie - 1
Technikum Informatyczne w Chełmie - 1

Zestawienie przygotowane przez p. Annę Pękowską

Sukcesy i osiągnęcia

KACPER OSIŃSKI LAUREATEM KONKURSU GEOGRAFICZNEGO!

3 marca 2018 roku w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki w Lublinie odbyła się IX edycja wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego dla Gimnazjalistów „Wędrujemy po mapie świata”.  Konkurs objęty jest honorowym patronatem LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY – Pani Teresy Misiuk i PREZYDENTA MIASTA LUBLIN – Pana Krzysztofa Żuka. 

Do udziału w konkursie zgłoszono 370 uczniów z około 70  gimnazjów i szkół z oddziałami gimnazjalnymi z województwa lubelskiego. Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie reprezentowało czterech uczniów, spośród których TYTUŁ LAUREATA uzyskał Kacper Osiński z klasy IIIbg – uczeń Pani Moniki Młynarczuk.

Więcej…

Zawody sportowe

Gala Sportu Szkolnego 2017

W tym roku Chełm był gospodarzem Gali Sportu Szkolnego 2017. Podczas uroczystości podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół z naszego województwa za rok szkolny 2016/2017

Więcej…

Ogłoszenia

Szanowni Państwo

Rok 2018 jest wyjątkowy dla Polaków z uwagi na setną rocznicę odzyskania niepodległości. Dla społeczności Gimnazjum i Liceum im. ks. Stanisława Staszica to również okrągły jubileusz istnienia szkoły, który obchodzić będziemy 9 – 10 czerwca.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Dzień Kobiet na sportowo w „Staszicu”

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca w Zespole Szkół Nr2 w Hrubieszowie, odbyły się Mistrzostwa Dziewcząt Liceum w Piłce Koszykowej. W zmaganiach o atrakcyjne nagrody brały udział zawodniczki z 10 klas. Podzielono je na 3 grupy, w każdej z nich licealistki walczyły o dostanie się do finału.

Więcej…