Turniej Heroes 3 - Regulamin

Turniej Heroes 3 odbędzie się 10 czerwca bieżącego roku o godzinie 9:00. Zapisy będą się odbywać pod salą nr 15 od godziny 8:30. Należy podać swoje imię, nazwisko, oraz opcjonalny Nick. Maksymalna ilość osób wynosi: 18.

Regulamin turnieju:

 1. Gracze słuchają się sędziów bezwarunkowo.
 2. Nie wolno spóźniać się na grę. Spóźnienie jest równoznaczne z wykluczeniem z turnieju.
 3. Przy jednym stanowisku może siedzieć  jeden gracz.
 4. Nie można dopisywać się do zawodów po rozpoczęciu partii.
 5. O stopniu trudności i ustawieniach rozgrywki decydują sędziowie.
 6. Przeciwnicy nie mogą rush-ować gracza w pierwszej turze.
 7. Zamki i bohaterowie są losowi.
 8. W przypadku gdy pierwsza kopalnia rudy i tartak są bronione przez stworzenia lub silne stworzenia zagradzają drogę w taki sposób, że gracz nie ma ruchu  – można poprosić o ponowne rozegranie pojedynku.
 9. W czasie gry nie można używać środków komunikacji oraz innych pomocy.
 10. Gdy gra toczy się dłuższy czas (około godziny) sędzia ma prawo nakazać zawodnikom zrobienia tzw. „Ustawki” w celu zakończenia meczu.
 11. Stanowiska graczy będą ustalane przez sędziów i losowane.
 12. Gracz może mieć swój jeden niezmienny Nick.
 13. Nie można opóźniać gry, zawodnik stara się podejmować swoje ruchy w krótkim czasie, pomijając fakt, że na początku gry będzie ustawiony czas tury.

Sukcesy i osiągnęcia

„KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2017”

18 grudnia br., w Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa 2017".Cel konkursu to podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości plastycznej oraz kształcenie estetyczne.

Więcej…

Zawody sportowe

Gala Sportu Szkolnego 2017

W tym roku Chełm był gospodarzem Gali Sportu Szkolnego 2017. Podczas uroczystości podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół z naszego województwa za rok szkolny 2016/2017

Więcej…

Ogłoszenia

XX Ranking Liceów i Techników

Internetowy portal edukacyjny PERSPEKTYWY opublikował jubileuszowy XX Ranking Liceów i Techników.  Przedsięwzięcie objęte jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kapituła analizuje i ocenia wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w Polsce obligatoryjnie, nie wymagana jest więc zgoda szkoły na udział w klasyfikacji.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Dobrze widzi się tylko sercem

22 grudnia 2017 r. w naszej szkole, w wypełnionej po brzegi przez młodzież auli szkolnej, odbyły się Jasełka. Na początku przemówiła i powitała wszystkich p. Dyrektor Alicja Borkowska. Głos zabrał również ks. Wiesław Oleszek - proboszcz parafii św. Mikołaja w Hrubieszowie. Następnie harcerze przekazali na ręce p. Dyrektor Światełko Pokoju z Betlejem.

Więcej…