Kadra pedagogiczna

 


Lp.


 Nazwisko i imię, nauczany przedmiot, funkcja

1 Borkowska Alicja – dyrektor szkoły, j. polski
2 Brzezicka Barbara – wicedyrektor szkoły, matematyka
3 Grzeszczuk Jarosław – wicedyrektor szkoły, matematyka
4 Banach Marzena – matematyka
5 Bielak Andrzej – fizyka
6 Borkowski Wojciech – katecheza, nauczyciel-bibliotekarz
7 Borys Dominika – wychowanie fizyczne
8 Chwedczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
9 Cygan Barbara – wychowanie fizyczne
10 Czerw Anna – j. angielski
11 Dąbrowska Elżbieta – historia, historia i społeczeństwo, wos
12 Dyl–Tarnawska Aneta – psycholog
13 Dziumaga Katarzyna – j. niemiecki
14 Fietko Iwona – matematyka, informatyka
15 Franke Aneta – wdż
16 Harpeniuk Robert – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
17 Jamroż Agnieszka – historia, historia i społeczeństwo
18 Jańczuk Anna – muzyka, wiedza o kulturze
19 Kamińska Magdalena – j. angielski
20 Kopera Regina – nauczyciel-bibliotekarz
21 Korneluk Jolanta – pedagog szkolny
22 Krasiński Marek – matematyka
23 Krotkiewicz Katarzyna – j. polski
24 Krupa Marta - biologia
25 Lewandowski Dawid – wychowanie fizyczne
26 Lis Joanna – j. angielski, j. łaciński
27 Michalczuk Anna – biologia
28 Młynarczuk Monika – geografia
29 Modzelewska Anna – chemia
30 Pabisiak-Zaprzała Sylwia – j. angielski
31 Pasieka Urszula – j. niemiecki
32 Patkowska Joanna – j. angielski
33 Pawluk Neonila – j. rosyjski
34 Perkman Agnieszka – j. angielski
35 Pękowska Anna – matematyka
36 Pochylczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
37 Potrzeszcz Anna – j. polski
38 Pudłowska Joanna – j. angielski
39 s. Kozieł Bernadetta – religia
40 Sala Arkadiusz – informatyka
41 Sędłak Dorota – j. polski
42 Siudyka Ludwika – j. rosyjski
43 Szabat Joanna – j. polski
44 ks. Szlązak Grzegorz - religia
45 Trześniowska Beata – j. polski
46 Umer Agnieszka – geografia, podstawy przedsiębiorczości
47 Wolańczuk Edyta – historia, wiedza o społeczeństwie
48 Zyśk Agnieszka – nauczyciel-bibliotekarz

 

Odsłony: 10010

Sukcesy i osiągnęcia

Uczeń Mikołaj Janik w finale Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Uczeń klasy matematyczno-fizycznej 3A Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie, Mikołaj Janik, zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki.

Konkurs odbędzie się 24 marca 2019 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Gratulujemy!

Zawody sportowe

Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

W dniu 6 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica, odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż dziewcząt i chłopców. Początkowo w zawodach udział mieli wziąć uczniowie gimnazjum i liceum, ale przeprowadzane w tym dniu próbne egzaminy gimnazjalne spowodowały, iż wystartowali tylko uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej.

Więcej…

Ogłoszenia

Zaproszenie na walne zebranie członków

Działając na podst. § 24 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia „Staszic”

serdecznie zapraszam na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia,

które odbędzie się w dniu 

13 marca (środa) 2019 r. o godz. 15. 30

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Relacja z międzyszkolnego konkursu geograficznego o zasięgu powiatowym „Palcem po mapie”

6 marca 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Palcem po mapie”.  Do zawodnictwa z wiedzy geograficznej mogli przystąpić uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z powiatu hrubieszowskiego. Tegoroczna edycja została objęta Honorowym Patronatem Starosty Powiatu – pani Maryli Symczuk i Burmistrza Miasta – pani Marty Majewskiej.

Więcej…