Kadra pedagogiczna

 


Lp.


 Nazwisko i imię, nauczany przedmiot, funkcja

1 Borkowska Alicja – dyrektor szkoły, j. polski
2 Brzezicka Barbara – wicedyrektor szkoły, matematyka
3 Grzeszczuk Jarosław – wicedyrektor szkoły, matematyka
4 Banach Marzena – matematyka
5 Bielak Andrzej – fizyka
6 Borkowski Wojciech – katecheza, nauczyciel-bibliotekarz
7 Borys Dominika – wychowanie fizyczne
8 Chwedczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
9 Cygan Barbara – wychowanie fizyczne
10 Czerw Anna – j. angielski
11 Dąbrowska Elżbieta – historia, historia i społeczeństwo, wos
12 Dyl–Tarnawska Aneta – psycholog
13 Dziumaga Katarzyna – j. niemiecki
14 Fietko Iwona – matematyka, informatyka
15 Franke Aneta – wdż
16 Harpeniuk Robert – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
17 Jamroż Agnieszka – historia, historia i społeczeństwo
18 Jańczuk Anna – muzyka, wiedza o kulturze
19 Kamińska Magdalena – j. angielski
20 Kopera Regina – nauczyciel-bibliotekarz
21 Korneluk Jolanta – pedagog szkolny
22 Krasiński Marek – matematyka
23 Krotkiewicz Katarzyna – j. polski
24 Krupa Marta - biologia
25 Lewandowski Dawid – wychowanie fizyczne
26 Lis Joanna – j. angielski, j. łaciński
27 Michalczuk Anna – biologia
28 Młynarczuk Monika – geografia
29 Modzelewska Anna – chemia
30 Pabisiak-Zaprzała Sylwia – j. angielski
31 Pasieka Urszula – j. niemiecki
32 Patkowska Joanna – j. angielski
33 Pawluk Neonila – j. rosyjski
34 Perkman Agnieszka – j. angielski
35 Pękowska Anna – matematyka
36 Pochylczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
37 Potrzeszcz Anna – j. polski
38 Pudłowska Joanna – j. angielski
39 s. Kozieł Bernadetta – religia
40 Sala Arkadiusz – informatyka
41 Sędłak Dorota – j. polski
42 Siudyka Ludwika – j. rosyjski
43 Szabat Joanna – j. polski
44 ks. Szlązak Grzegorz - religia
45 Trześniowska Beata – j. polski
46 Umer Agnieszka – geografia, podstawy przedsiębiorczości
47 Wolańczuk Edyta – historia, wiedza o społeczeństwie
48 Zyśk Agnieszka – nauczyciel-bibliotekarz

 

Odsłony: 10993

Sukcesy i osiągnęcia

Sukces Eryka Ostrowskiego

25. 04. 2019 r. w Zamościu odbył się diecezjalny etap XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie ,,Civitas Christiana”. 

Więcej…

Zawody sportowe

Dziewczęta ze „Staszica’’ V - ce Mistrzyniami Rejonu w koszykówce

27 marca 2019 r. w Krasnymstawie odbyła się Rejonowa Licealiada SZS w koszykówce dziewcząt. Po wygranym powiecie dziewczyny z ZS nr 2 w Hrubieszowie znalazły się wśród czterech najlepszych drużyn w rejonie.

W zawodach udział brały również zawodniczki reprezentujące Zamość, Tomaszów Lubelski oraz Krasnystaw. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym’’.

Więcej…

Ogłoszenia

Zaproszenie na konkurs

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie serdecznie zaprasza uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum na I Powiatowy Konkurs Wiedzy o ks. Stanisławie Staszicu.

Konkurs odbędzie się w środę, 5 czerwca 2019 roku, o godzinie 10.00, w Zespole Szkół nr 2.

Zgłoszenie uczestników (maksymalnie cztery osoby danej szkoły) prosimy kierować do dnia 31 maja 2019 roku. 
Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową.

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty

 

Uroczystości, wydarzenia

„Szkoła Pozytywnego Myślenia”

W ramach współpracy z Instytutem Edukacji Pozytywnej, w trosce o zdrowie psychiczne młodych ludzi, nasza szkoła kolejny raz znalazła się w programie certyfikacji szkół „Szkoła Pozytywnego Myślenia”. W poszczególnych klasach odbywają się zajęcia z pedagogiem szkolnym, wychowawcami w oparciu  o scenariusze zajęć "Myślę pozytywnie" oraz co miesięczne proponowane przez Instytut zadania do realizacji. Zajęcia dotyczą np. umiejętności rozpoznawania i nazywania emocji,  profilaktyki uzależnień, jak radzić sobie ze stresem, doskonalenia umiejętności dostrzegania swoich mocnych stron. Całość wsparcia w ramach akcji jest finansowana ze środków Narodowego Programu Zdrowia przekazanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz ze środków własnych Instytutu Edukacji Pozytywnej.

Więcej…