Sukces Kamili Sykut

26 kwietnia2016 r. w Centrum Kultury w Lublinie odbył się 61 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na etapie wojewódzkim.

Naszą szkołę reprezentowały:

    Aleksandra Anna Nowosad w kategorii Turniej Recytatorski (instruktor Dorota Sędłak)
    Maria Łyko w kategorii Turniej Poezji Śpiewanej (instruktor Beata Trześniowska)
    Kamila Sykut – Turniej Teatru Jednego Aktora (instruktor Dorota Sędłak)

Jury przyznało wyróżnienie Kamili Sykut, podopiecznej Doroty Sędłak.

Ponadto Kamila została zauważona i doceniona za „lekkość i barwność” postaci, którą grała.

Wszystkim uczennicom życzymy kolejnych sukcesów na niwie artystycznej!

Tekst: D. Sędłak

  • 20160426_132516
  • 20160426_132524
  • 20160426_144455
  • 20160426_145403
  • DSC_0649
  • DSC_0655
  • DSC_0656
  • skanowanie0001

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 489

Sukcesy i osiągnęcia

Laureaci "Matematyki z kalkulatorem graficznym"

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Matematyka z kalkulatorem graficznym” organizowany jest przez ZSDiOS w Zwierzyńcu, pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. W maju  odbyły się eliminacje do jego III edycji, w wyniku których wyłoniono 24 finalistów. Wśród nich znalazło się aż trzech uczniów naszego gimnazjum: Marek Pokrywka (IIIag), Damian Skiba (IIIbg) oraz Jacek Majdanik (IIIdg). 21 września 2018 r. chłopcy rywalizowali w finale i wszyscy trzej wywalczyli miejsca w nagrodzonej pierwszej dziesiątce! Jacek uplasował się na siódmym, Marek na piątym, a Damian zajął zaszczytne drugie miejsce! 

 

Więcej…

Zawody sportowe

Kolejny sukces lekkoatletek ze Staszica!

3 października na stadionie w Zamościu odbyła się rejonowa Licealiada w Lidze LA, w której świetnie spisały się uczennice z naszej szkoły zwyciężając z drużynami z Hrubieszowa, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego.

Zawody podzielone były na dwie części: indywidualną i drużynową.

Więcej…

Ogłoszenia

Strofy dla Niepodległej

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim „Strofy dla Niepodległej” adresowanym do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

Regulamin...

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Zajęcia integracyjne

Przez cały miesiąc wrzesień odbywały się zajęcia integracyjne w klasach I, które prowadziła pani pedagog. Wychowawcy klas zadbali o przeprowadzenie spotkań sprzyjających bliższemu poznaniu się i integracji nowego zespołu klasowego.

Więcej…