Terminy konsultacji nauczycieli

Konsultacje wychowawców i nauczycieli

Klasa

Nauczyciele/Wychowawcy

Dzień

Godzina

Gimnazjum

Klasa II ag

Agnieszka Umer

poniedziałek

10.45-11.30

Klasa II bg

Joanna Lis

wtorek

10.45-11.30

Klasa II cg

Agnieszka Jamroż

czwartek

08.55-09.40

Klasa II dg

Joanna Szabat

czwartek

09.50-10.35

Klasa III ag

Elżbieta Dąbrowska

czwartek

08.55-09.40

Klasa III bg

Dorota Sędłak

środa

09.50-10.35

Klasa III cg

Iwona Fietko

czwartek

08.00-08.45

Liceum:

Klasa IA

Anna Potrzeszcz

poniedziałek

11.50-12.35

Klasa IB

Marta Krupa

poniedziałek

08.55-09.40

Klasa IC

Anna Czerw

wtorek

08.55-09.40

Klasa ID

Sylwia Pabisiak-Zaprzała

piętek

10.45-11.30

Klasa IE

Katarzyna Krotkiewicz

piętek

09.50-10.35

Klasa IIA

Marek Krasiński

czwartek

12.45-13.30

Klasa IIB

Anna Modzelewska

wtorek

08.55-09.40

Klasa IIC

Monika Młynarczuk

czwartek

10.45-11.30

Klasa IID

Anna Pękowska

poniedziałek

09.50-10.35

Klasa IIIA

Beata Trześniowska

poniedziałek

09.50-10.35

Klasa IIIB

Barbara Brzezicka

środa

08.55-09.40

Klasa IIIC

Agnieszka Perkman

wtorek

08.55-09.40

Klasa IIID

Anna Michalczuk

środa

08.55-09.40

Klasa IIIE

Joanna Patkowska

wtorek

08.55-09.40

 

Semczuk Czesława

czwartek

09.50-10.35

 

Grzeszczuk Jarosław

poniedziałek

09.50-10.35

 

Bielak Andrzej

wtorek

11.50-12.35

 

Borkowski Wojciech

czwartek

14.30-15.15

 

Borys Dominika

środa

10.45-11.30

 

Chwedczuk Andrzej

poniedziałek

09.50-10.35

 

Cygan Barbara

piętek

09.50-10.35

 

Franke Aneta

   
 

Harpeniuk Robert

piętek

09.50-10.35

 

Jamroż Agnieszka

czwartek

08.55-09.40

 

Jańczuk Anna

poniedziałek

10.45-11.30

 

Kopera Regina

poniedziałek

14.30-15.15

 

Krawczuk Zbigniew

czwartek

09.50-10.35

 

ks. Kąkol Tomasz

wtorek

10.45-11.30

 

Lewandowski Dawid

środa

12.45-13.30

 

Pasieka Urszula

środa

11.50-12.35

 

Pawluk Neonila

poniedziałek

11.50-12.35

 

Pochylczuk Andrzej

poniedziałek

10.45-11.30

 

Pudłowska Joanna

piętek

11.50-12.35

 

s. Kozieł Bernadetta

czwartek

12.45-13.30

 

Sala Arkadiusz

czwartek

13.40-14.30

 

Siek Katarzyna

poniedziałek

08.55-09.40

 

Siudyka Ludwika

środa

11.50-12.35

 

Wolańczuk Edyta

wtorek

10.45-11.30

 

Zyśk Agnieszka

czwartek

14.30-15.15

Odsłony: 2484

Sukcesy i osiągnęcia

Międzynarodowy Konkurs Recytatorski na Krymie

Supersukces w Arteku!

13 maja 2018 r., w  Arteku na Krymie odbyły się eliminacje do ścisłego finału Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego „Żywa Klasyka 2018”.  

Więcej…

Zawody sportowe

Koszykarki Staszica 3 rok z rzędu zdobywają brąz na województwie!!!

Dnia 10 kwietnia 2018 roku w Białej Podlaskiej odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady  SZS  w koszykówce dziewcząt. Nasz rejon reprezentowały dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie, które po wygraniu zawodów powiatowych oraz rejonowych znalazły się wśród sześciu najlepszych drużyn w województwie.

Więcej…

Ogłoszenia

Stypendium im. płk Franciszka Kornickiego

Dla najzdolniejszych uczniów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica powstał fundusz stypendialny, utworzony przez absolwenta naszej szkoły płk Franciszka Kornickiego (1916 - 2017r.).

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Pożegnanie maturzystów

Dzisiaj pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów, którzy ukończyli szkołę w szczególnym czasie – Roku Jubileuszowym. Jak zawsze było to wielkie przeżycie, zarówno dla uczniów, rodziców, jak i nauczycieli. 

Po mszy świętej maturzyści zgromadzili się na boisku szkolnym, gdzie po raz ostatni wzięli udział w wydarzeniach towarzyszących Jubileuszowi. Tym razem było to zdjęcie liczby 100 ułożonej z uczniów oraz zasadzenie Dębu Niepodległości. 

Więcej…