Terminy konsultacji nauczycieli

Konsultacje wychowawców i nauczycieli

Klasa

Nauczyciele/Wychowawcy

Dzień

Godzina

Gimnazjum

Klasa II ag

Agnieszka Umer

poniedziałek

10.45-11.30

Klasa II bg

Joanna Lis

wtorek

10.45-11.30

Klasa II cg

Agnieszka Jamroż

czwartek

08.55-09.40

Klasa II dg

Joanna Szabat

czwartek

09.50-10.35

Klasa III ag

Elżbieta Dąbrowska

czwartek

08.55-09.40

Klasa III bg

Dorota Sędłak

środa

09.50-10.35

Klasa III cg

Iwona Fietko

czwartek

08.00-08.45

Liceum:

Klasa IA

Anna Potrzeszcz

poniedziałek

11.50-12.35

Klasa IB

Marta Krupa

poniedziałek

08.55-09.40

Klasa IC

Anna Czerw

wtorek

08.55-09.40

Klasa ID

Sylwia Pabisiak-Zaprzała

piętek

10.45-11.30

Klasa IE

Katarzyna Krotkiewicz

piętek

09.50-10.35

Klasa IIA

Marek Krasiński

czwartek

12.45-13.30

Klasa IIB

Anna Modzelewska

wtorek

08.55-09.40

Klasa IIC

Monika Młynarczuk

czwartek

10.45-11.30

Klasa IID

Anna Pękowska

poniedziałek

09.50-10.35

Klasa IIIA

Beata Trześniowska

poniedziałek

09.50-10.35

Klasa IIIB

Barbara Brzezicka

środa

08.55-09.40

Klasa IIIC

Agnieszka Perkman

wtorek

08.55-09.40

Klasa IIID

Anna Michalczuk

środa

08.55-09.40

Klasa IIIE

Joanna Patkowska

wtorek

08.55-09.40

 

Semczuk Czesława

czwartek

09.50-10.35

 

Grzeszczuk Jarosław

poniedziałek

09.50-10.35

 

Bielak Andrzej

wtorek

11.50-12.35

 

Borkowski Wojciech

czwartek

14.30-15.15

 

Borys Dominika

środa

10.45-11.30

 

Chwedczuk Andrzej

poniedziałek

09.50-10.35

 

Cygan Barbara

piętek

09.50-10.35

 

Franke Aneta

   
 

Harpeniuk Robert

piętek

09.50-10.35

 

Jamroż Agnieszka

czwartek

08.55-09.40

 

Jańczuk Anna

poniedziałek

10.45-11.30

 

Kopera Regina

poniedziałek

14.30-15.15

 

Krawczuk Zbigniew

czwartek

09.50-10.35

 

ks. Kąkol Tomasz

wtorek

10.45-11.30

 

Lewandowski Dawid

środa

12.45-13.30

 

Pasieka Urszula

środa

11.50-12.35

 

Pawluk Neonila

poniedziałek

11.50-12.35

 

Pochylczuk Andrzej

poniedziałek

10.45-11.30

 

Pudłowska Joanna

piętek

11.50-12.35

 

s. Kozieł Bernadetta

czwartek

12.45-13.30

 

Sala Arkadiusz

czwartek

13.40-14.30

 

Siek Katarzyna

poniedziałek

08.55-09.40

 

Siudyka Ludwika

środa

11.50-12.35

 

Wolańczuk Edyta

wtorek

10.45-11.30

 

Zyśk Agnieszka

czwartek

14.30-15.15

Odsłony: 3219

Sukcesy i osiągnęcia

Agata odbiera certyfikat

9 listopada 2018 r. w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu odbyło się podsumowanie akcji „Rekordowy Polonez na 100-lecie Odzyskania Niepodległości”. Certyfikat, potwierdzający ustanowienie Rekordu Polski w największej liczbie osób tańczących poloneza jednocześnie w wielu lokalizacjach, w imieniu naszej szkoły odebrała przewodnicząca szkoły Agata Gnieciak. W akcji wzięło udział 169 szkół/placówek z 14 powiatów województwa lubelskiego.

Więcej…

Zawody sportowe

Lekkoatletki ze Staszica Mistrzyniami Województwa!!!

„Celujemy jak najwyżej!” -  to słowa jednej z zawodniczek ze Staszica po wygranym rejonie w Zamościu. Celowały i trafiły! 11 października 2018 r., na Stadionie Miejskim w Lublinie, reprezentantki Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie drużynowo wywalczyły I miejsce na Wojewódzkiej Licealiadzie w Lidze LA oraz medale indywidualnie. To pierwszy taki sukces lekkoatletek, które udowodniły, że chęci, determinacja, wiara, a przede wszystkim zdolności w połączeniu ze sobą dają widoczny efekt. O przedostaniu się na etap ogólnopolski zadecyduje kolejny rzut ligi, który odbędzie się na wiosnę 2019 roku.

Więcej…

Ogłoszenia

Zebranie z rodzicami

13 i 14 listopada 2018 r. o godz. 15.30 odbędą się zebrania z rodzicami.

  • 13.11.2018 r. - klasy trzecie gimnazjum i pierwsze liceum ogólnokształcącego
  • 14.11.2018 r. - klasy drugie i trzecie liceum ogólnokształcącego

 

Uroczystości, wydarzenia

"Strofy dla Niepodległej"

13 listopada 2018 r. odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Strofy dla Niepodległej". Zgromadzonych w auli szkoły powitała pani Dorota Sędłak. Do konkursu przystąpiło 10 osób z liceum i gimnazjum. Po przesłuchaniu wszystkich uczestników komisja w składzie: Beata Trześniowska, Dorota Sędłak, Katarzyna Krotkiewicz, Anna Potrzeszcz i Joanna Szabat, postanowiła przyznać nagrody:

Więcej…