Terminy konsultacji nauczycieli

 

Konsultacje wychowawców i nauczycieli
Klasa Nauczyciele/Wychowawcy Dzień Godzina
Gimnazjum
Klasa II ag Agnieszka Umer poniedziałek 10.45-11.30
Klasa II bg Joanna Lis wtorek 10.45-11.30
Klasa II cg Agnieszka Jamroż czwartek 08.55-09.40
Klasa II dg Joanna Szabat czwartek 09.50-10.35
Klasa III ag Elżbieta Dąbrowska czwartek 08.55-09.40
Klasa III bg Dorota Sędłak środa 09.50-10.35
Klasa III cg Iwona Fietko czwartek 08.00-08.45
Liceum:
Klasa IA  Anna Potrzeszcz poniedziałek 11.50-12.35
Klasa IB Marta Krupa poniedziałek 08.55-09.40
Klasa IC Anna Czerw wtorek 08.55-09.40
Klasa ID Sylwia Pabisiak-Zaprzała piętek 10.45-11.30
Klasa IE Katarzyna Krotkiewicz piętek 09.50-10.35
Klasa IIA Marek Krasiński czwartek 12.45-13.30
Klasa IIB Anna Modzelewska wtorek 08.55-09.40
Klasa IIC Monika Młynarczuk czwartek 10.45-11.30
Klasa IID Anna Pękowska poniedziałek 09.50-10.35
Klasa IIIA Beata Trześniowska poniedziałek 09.50-10.35
Klasa IIIB Barbara Brzezicka środa 08.55-09.40
Klasa IIIC Agnieszka Perkman    
Klasa IIID Anna Michalczuk środa 08.55-09.40
Klasa IIIE Joanna Patkowska wtorek 08.55-09.40
  Semczuk Czesława czwartek 09.50-10.35
  Grzeszczuk Jarosław poniedziałek 09.50-10.35
  Bielak Andrzej wtorek 11.50-12.35
  Borkowski Wojciech czwartek 14.30-15.15
  Borys Dominika środa 10.45-11.30
  Chwedczuk Andrzej  poniedziałek 09.50-10.35
  Cygan Barbara piętek 09.50-10.35
  Franke Aneta    
  Harpeniuk Robert piętek 09.50-10.35
  Jamroż Agnieszka czwartek 08.55-09.40
  Jańczuk Anna poniedziałek 10.45-11.30
  Kopera Regina poniedziałek 14.30-15.15
  Krawczuk Zbigniew czwartek 09.50-10.35
  ks. Kąkol Tomasz wtorek 10.45-11.30
  Lewandowski Dawid  środa 12.45-13.30
  Pasieka Urszula środa 11.50-12.35
  Pawluk Neonila poniedziałek 11.50-12.35
  Pochylczuk Andrzej poniedziałek 10.45-11.30
  Pudłowska Joanna  piętek 11.50-12.35
  s. Kozieł Bernadetta czwartek 12.45-13.30
  Sala Arkadiusz czwartek 13.40-14.30
  Siek Katarzyna poniedziałek 08.55-09.40
  Siudyka Ludwika  środa 11.50-12.35
  Wolańczuk Edyta wtorek 10.45-11.30
  Zyśk Agnieszka czwartek 14.30-15.15
Odsłony: 1218

Sukcesy i osiągnęcia

Zwycięstwo w turnieju Debat Oksfordzkich

02 czerwca 2017 drużyna naszego liceum zwyciężyła w Turnieju Debat Oksfordzich zorganizowanym przez nieformalną grupę młodych pOBUDZENI, działającą przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hrubieszowie.

Więcej…

Zawody sportowe

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Rektora PWSZ w Zamościu.

12 maja Zamościu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Rektora PWSZ w Zamościu .W zawodach uczestniczyło sześć drużyn. Drużyna dziewcząt ze ZS nr 2 w Hrubieszowie zajęła II miejsce przegrywając w TIE-BREKU 17:15  Skład drużyny:

Więcej…

Ogłoszenia

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

2017/2018

odbędzie się

4 września 2017 r.

 

8.00 - Msza św. w kościele parafialnym p.w. św. Mikołaja.

9.15 - Uroczysta inauguracja roku szkolnego na placu szkolnym.

Uroczystości, wydarzenia

Nie ma śmieci - są surowce, czyli akcja sprzątania świata

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie tradycyjnie włącza się w akcję "Sprzątanie świata - Polska", która jest najpowszechniejszą w naszym kraju wolontariacką akcją na rzecz poszanowania środowiska.

Więcej…