Dzień Kobiet na sportowo w „Staszicu”

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca w Zespole Szkół Nr2 w Hrubieszowie, odbyły się Mistrzostwa Dziewcząt Liceum w Piłce Koszykowej. W zmaganiach o atrakcyjne nagrody brały udział zawodniczki z 10 klas. Podzielono je na 3 grupy, w każdej z nich licealistki walczyły o dostanie się do finału.

 

Organizatorami zawodów były sekcje koszykówki z liceum i gimnazjum pod nadzorem nauczycieli prowadzących zajęcia w tych sekcjach, sorki Barbary Cygan i sora Dawida Lewandowskiego.
Dziewczęta, które zajęły się organizacją i przeprowadzeniem zawodów to:
Z gimnazjum:

Julita Świeca( spiker), Ola Dzirba(spiker), Iga Patyjewicz sędz.stolik), Ada Nowosad(sędz.stolik), Kasia Wrona( sędz.stolik), Basia Kapusta(sędz.stolik), Emilia Pasieka(sędz.stolik) Jagoda Karcz (relacja z zawodów).

Z liceum:

Kamila Łopocka ( spiker i sędzia główny),Klaudia Kowalczuk, Klaudia Rot, Karolina Niemczyk, Ola Wojciechowska, Ada Kasprowicz, Oliwia Błaszczuk, Diana Jóźwiak.


Grupa I – IC, IB, IID

Rozegrane mecze:
1.IC<IB
I połowa – 2:2
wynik końcowy – 4:6

2.IB<IID
I połowa – 0:4
wynik końcowy – 2:8

3.IC<IID
I połowa – 4:4
wynik końcowy – 8:8
dogrywka – 8:14

Miejsca w grupie:
I miejsce – IID
II miejsce – IB
III miejsce – IC

Grupa II -  IE, ID, IIIE

Rozegrane mecze:
1.IIIE<ID
I połowa – 0:28
wynik końcowy – 0:40

2.IIIE<IE
I połowa – 0:14
wynik końcowy – 0:30

3.ID<IE
I połowa – 6:6
wynik końcowy – 8:14

Miejsca w grupie:
I miejsce – IE
II miejsce – ID
III miejsce – IIIE

Grupa III – IA, IIB, IIA, IIID

Rozegrane mecze:
1.IIB<IA
I połowa – 4:14
wynik końcowy – 10:28

2.IIID<IIA
I połowa – 4:10
wynik końcowy – 14:24

3.IIA<IA
I połowa – 2:20
wynik końcowy – 4:34

Miejsca w grupie:
I miejsce – IA
II miejsce – IIA
III miejsce – IIB i IIID

Finał – IE, IA, IID
1.IID<IE
I połowa – 2:11
wynik końcowy – 12:15

2.IID<IA
I połowa – 5:6
wynik końcowy – 15:17

3.IE<IA
I połowa – 0:14
Wynik końcowy – 9:26  

Finał i wynik końcowy:

I miejsce – IA
II miejsce – IE
III miejsce – IID
Najwięcej rzutów – Karina Krotkiewicz (38p)

Złote medale za zajęcie pierwszego miejsca oraz puchary za miejsce drugie i trzecie, wręczył Pan Dyrektor Jarosław Grzeszczuk.

Uczestniczki grały w następujących składach:
Klasa IA
1.    Karina Krotkiewicz
2.    Paulina Kaczmarska
3.    Karolina Gajewska
4.    Klaudia Jaskorska
5.    Magdalena Dąbrowska
6.    Alicja  Niźniakowska
7.    Agata Drzygało
Klasa IB
1.    Aleksandra Błaszczak
2.    Sara Czupryńska
3.    Elżbieta Kudyk
4.    Łucja Skorupa
5.    Matylda Ślażyńska
6.    Marta Bachusz
7.    Anna Najczuk
Klasa IC
1.    Kamila Łopocka
2.    Klaudia Rot
3.    Karolina Niemczyk
4.    Ola Wojciechowska
5.    Magda Kowalewska
6.    Alicja Czarnecka
7.    Agata Pakuła
Klasa ID
1.    Dagmara Szymusiak
2.    Nela Markiewicz
3.    Weronika Stępkowska
4.    Wiktoria Stępkowska
5.    Ewa Bartnik
6.    Patrycja Kaczoruk
7.    Wiktoria Żak
Klasa IE
1.    Klaudia Kowalczuk
2.    Ada Kasprowicz
3.    Basia Kusiak
4.    Wiktoria Rządkowska
5.    Kasia Karkuszewska
6.    Wiktoria Jaworska
7.    Agnieszka Traczuk
Klasa IIA
1.    Klaudia Lipnicka
2.    Jagoda Gontarz
3.    Milena Feliksiak
4.    Kinga Panasiewicz
5.    Laura Gałan
6.    Malwina Kostrubiec
7.    Marta Jabłońska
Klasa IIB
1.    Diana Jóźwiak
2.    Oliwia Błaszczuk
3.    Ola trześniowska
4.    Agnieszka Ożóg
5.    Ania Josse
6.    Agnieszka Szajnoga
7.    Natalia Sidor
Klasa IID
1.    Zosia Łyko
2.    Patrycja Bobrowska
3.    Diana Torbicz
4.    Anita Prus
5.    Agnieszka Sałęga
6.    Oliwia Kuśmierek
7.    Paulina Pańko
Klasa IIID
1.    Kaja Markiewicz
2.    Nikole Stasiuk
3.    Klaudia Żóraw
4.    Agnieszka Mielniczuk
5.    Wiktoria Rybczyńska
6.    Milena Drozdowska
7.    Katarzyna Turek
Klasa IIIE
1.    Ada Czerw
2.    Iza Jaroszyńska
3.    Monika Kowalczuk
4.    Diana Sowa
5.    Marta Iwanicka
6.    Magda Niedźwiedź
7.    Natalka Omelczuk 

Fotografie: Dawid Pirogowicz
Tekst: Jagoda Karcz
 
Zawody sędziowali:
Konrad Burdzy, Wiktor Kociach, Szymon Kurdel, Filip Pietrusiewicz.

Dziękujemy za udział wszystkim klasom i kibicom za tak liczną frekwencje oraz  sędziom i organizatorom za chęci podjęcia się tej inicjatywy i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Do zobaczenia na następnych zawodach!!!

  • _MG_8930
  • _MG_8947
  • _MG_8946
  • _MG_8954
  • _MG_8951
  • _MG_8966
  • _MG_8960
  • _MG_8967
  • _MG_8968
  • _MG_8969
  • _MG_8977
  • _MG_8976
  • _MG_8984
  • _MG_8981
  • _MG_8991
  • _MG_8986
  • _MG_8999
  • _MG_9006
  • _MG_9024
  • _MG_9010
  • _MG_9034
  • _MG_9042
  • _MG_9036
  • _MG_9068
  • _MG_9059
  • _MG_9078
  • _MG_9092
  • _MG_9088
  • _MG_9120
  • _MG_9096
  • _MG_9155
  • _MG_9122
  • _MG_9163
  • _MG_9165
  • _MG_9172
  • _MG_9199
  • _MG_9179
  • _MG_9210
  • _MG_9204
  • _MG_9213
  • _MG_9214
  • _MG_9222
  • _MG_9216
  • _MG_9233
  • _MG_9229
  • _MG_9238
  • _MG_9240
  • _MG_9249
  • _MG_9250
  • _MG_9267
  • _MG_9263
  • _MG_9271
  • _MG_9290
  • _MG_9275
  • _MG_9293
  • _MG_9299
  • _MG_9323
  • _MG_9309
  • _MG_9344
  • _MG_9346
  • _MG_9348
  • _MG_9353
  • _MG_9357
  • _MG_9362
  • _MG_9378
  • _MG_9369
  • _MG_9401
  • _MG_9430
  • _MG_9441
  • _MG_9440
  • _MG_9459
  • _MG_9443
  • _MG_9469
  • _MG_9470
  • _MG_9477
  • _MG_9474
  • _MG_9481
  • _MG_9479
  • _MG_9488
  • _MG_9499
  • _MG_9511
  • _MG_9500
  • _MG_9517

Simple Image Gallery Extended





Odsłony: 956

Sukcesy i osiągnęcia

Laureaci "Matematyki z kalkulatorem graficznym"

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Matematyka z kalkulatorem graficznym” organizowany jest przez ZSDiOS w Zwierzyńcu, pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie. W maju  odbyły się eliminacje do jego III edycji, w wyniku których wyłoniono 24 finalistów. Wśród nich znalazło się aż trzech uczniów naszego gimnazjum: Marek Pokrywka (IIIag), Damian Skiba (IIIbg) oraz Jacek Majdanik (IIIdg). 21 września 2018 r. chłopcy rywalizowali w finale i wszyscy trzej wywalczyli miejsca w nagrodzonej pierwszej dziesiątce! Jacek uplasował się na siódmym, Marek na piątym, a Damian zajął zaszczytne drugie miejsce! 

 

Więcej…

Zawody sportowe

Kolejny sukces lekkoatletek ze Staszica!

3 października na stadionie w Zamościu odbyła się rejonowa Licealiada w Lidze LA, w której świetnie spisały się uczennice z naszej szkoły zwyciężając z drużynami z Hrubieszowa, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego.

Zawody podzielone były na dwie części: indywidualną i drużynową.

Więcej…

Ogłoszenia

Strofy dla Niepodległej

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim „Strofy dla Niepodległej” adresowanym do wszystkich uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

Regulamin...

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Zajęcia integracyjne

Przez cały miesiąc wrzesień odbywały się zajęcia integracyjne w klasach I, które prowadziła pani pedagog. Wychowawcy klas zadbali o przeprowadzenie spotkań sprzyjających bliższemu poznaniu się i integracji nowego zespołu klasowego.

Więcej…