Mikołajkowy konkurs skoku wzwyż

W dniu 6 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica, odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż dziewcząt i chłopców. Początkowo w zawodach udział mieli wziąć uczniowie gimnazjum i liceum, ale przeprowadzane w tym dniu próbne egzaminy gimnazjalne spowodowały, iż wystartowali tylko uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej.

W zawodach udział wzięło 23 osoby, w tym 8 dziewcząt i 15 chłopców.
Wśród dziewcząt po bardzo zaciętym pojedynku zwyciężyła Wiktoria Stępkowska (2D), przed Weroniką Bańką (1C) i Aleksandrą Trześniowską (3B) wszystkie z wynikiem 135 cm. O określonym miejscu na podium decydowały strącenia na dwóch ostatnich wysokościach.
W konkursie chłopców zwyciężył Kordian Kowalski (2C) wynikiem 172 cm, przed Mikołajem Skórą (1E) i Szymonem Kudrelem (2C) obaj skoczyli po 166 cm.
Poniżej szczegółowe wyniki obu konkursów:

DZIEWCZĘTA:

Szczegółowe wyniki konkurencji:

 

  100 105 110 115 120 125 130 135 140
1. Stępkowska Wiktoria (2D) o o o o o o o o xxx
2. Bańka Weronika (1C) o o o o o xo xo o xxx
3. Trześniowska Aleksandra (3B) o o o o o o o xo xxx
4. Ślażyńska Matylda (2B) o o xo o xo xo xxo xxx  
5. Stępkowska Weronika (2D) xo o o o o o xxx    
6. Kudyk Elżbieta (2B) o o o xxo o xxx      
7. Kaczmarska Paulina (2A) o o o xo xxx        
8. Błaszczuk Oliwia (3B) o o o xxx          


CHŁOPCY:

 

  1.   Kordian Kowalski (2C) 172 cm
  2.   Mikołaj Skóra (1E) 166 cm
  3.   Szymon Kudrel (2C) 166 cm
  4.   Ciucki Szymon (1E) 163 cm
  5.   Iwańczuk Bartosz (2C) 155 cm
  6.   Kuczewski Oskar (2E) 150 cm
  7.   Księżyk Mikołaj (2C) 150 cm
  8.   Zasjąc Miłosz (2C) 150 cm
  9.   Pal Maciej (2A) 145 cm
10.   Ożóg Michał (2C) 145 cm
11.   Guluk Albert (2A) 140 cm
11.   Bajer Patryk (2A) 140 cm
13.   Pietrusiewicz Filip (2C) 135 cm
14.   Kociach Wiktor (2A) 135 cm
15.   Mazur Piotr (2E) 135 cm

Szczegółowe wyniki konkurencji:

 

  110 115 120 125 130 135 140 145 150 155 160 163 166 169 172
1. Kordian Kowalski (2C) o o o o o o xo o o o o o o o o
2. Mikołaj Skóra (1E) - - - - - - - o o xxo o o o xxx
3. Szymon Kudrel (2C) o o o o o o o o o o o xxo o xxx
4. Ciucki Szymon (1E) - - - - - - o o o o xo o xxx  
5. Iwańczuk Bartosz (2C) o o o o o o o o o o xxx      
6. Kuczewski Oskar (2E) o o o o o o xo xo o xxx        
7. Księżyk Mikołaj (2C) o o o o o o o xxo o xxx        
8. Zasjąc Miłosz (2C) o xo o o o o o xo xo xxx        
9. Pal Maciej (2A) o o o o o xo o o xxx          
10. Ożóg Michał (2C) o xo o o o xo o o xxx          
11. Guluk Albert (2A) o o o o o o o xxx            
11. Bajer Patryk (2A) o o o o o o o xxx            
13. Pietrusiewicz Filip (2C) o o o o o o xxx              
14. Kociach Wiktor (2A) - o o o o xo xxx              
15. Mazur Piotr (2E) o o o o o xxo xxx              

Zawody przygotowały uczennice klasy I „B” liceum: Julia i Wiktoria Kamień, Magdalena Bojarczuk, Izabela Ciesielczuk, Ewelina Szewczuk i uczennica klasy II „E” liceum Wiktoria Jaworska wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Barbarą Cygan i Dawidem Lewandowskim.

  • 47366366_1270502543102306_4522182031009906688_n
  • 47572547_299450254020827_6001777494020063232_n
  • 47578094_262426494422717_9101148984281399296_n
  • 47574347_780006499010057_718993292175343616_n
  • 47577248_374356459795358_4181689285914656768_n
  • 47578870_346477302797429_5901161661703651328_n
  • 47578509_198195134457728_1341223831620026368_n
  • 47578815_205291177068940_2813150085062328320_n
  • 47578612_1053530578182583_5084166686236475392_n
  • 47684371_2115044371849033_2718301590665560064_n
  • 47580194_1239076092925421_5831350795123032064_n
  • 47683359_297447417559867_5470405956930109440_n
  • 47685832_2247707212172083_2995990768453156864_n
  • 48053062_688244394909204_3629066980788535296_n
  • 47689643_496880984139673_3959317388523995136_n
  • 48052535_263645830981693_7696733530763558912_n
  • 48064286_575128536336034_3735183343361196032_n
  • 48085574_2209073935817100_1775272861481566208_n
  • 48083241_351103169053003_1819821808463904768_n
  • 48123041_516951075448587_6550374538616504320_n
  • 48155240_2248561752081866_2109043561851781120_n
  • 48156138_715580982156799_4613899532902596608_n
  • 48092387_2053363048219461_7741464309481340928_n
  • 48244224_203207690622862_8102783819146330112_n
  • 48203731_382008442543110_6205684583975878656_n
  • 48156173_2164587950457647_7270139713724350464_n
  • 48249902_2271393556451738_1941028469911584768_n
  • 48359438_335852803896647_2977419291210547200_n (1)
  • 48277748_1624924174320302_6027357528961056768_n
  • 48370995_2482515028431044_8469358092448956416_n
  • 48359438_335852803896647_2977419291210547200_n
  • 48378501_735988533467017_601334389678276608_n
  • 48360425_2000759576698958_7353331482196180992_n
  • DSCF8889
  • DSCF8888
  • DSCF8890
  • DSCF8891
  • DSCF8892
  • DSCF8896
  • DSCF8894
  • DSCF8895
  • DSCF8898
  • DSCF8897
  • DSCF8899
  • DSCF8904
  • DSCF8905
  • DSCF8906
  • DSCF8912
  • DSCF8908
  • DSCF8907
  • DSCF8914
  • DSCF8929
  • DSCF8913
  • DSCF8934
  • DSCF8933
  • DSCF8932
  • DSCF8936
  • DSCF8939
  • DSCF8937
  • DSCF8947
  • DSCF8942
  • DSCF8959
  • DSCF8951
  • DSCF8958
  • DSCF8971
  • DSCF8963
  • DSCF8961
  • DSCF8962
  • DSCF8976
  • DSCF8977
  • DSCF8972
  • DSCF8978
  • DSCF8979
  • DSCF8980
  • DSCF8981
  • DSCF8982
  • DSCF8983
  • DSCF8984
  • DSCF8985
  • DSCF8987
  • DSCF8988
  • DSCF8986
  • DSCF8991
  • DSCF8990

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 487

Sukcesy i osiągnęcia

Sukces Eryka Ostrowskiego

25. 04. 2019 r. w Zamościu odbył się diecezjalny etap XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie ,,Civitas Christiana”. 

Więcej…

Zawody sportowe

Dziewczęta ze „Staszica’’ V - ce Mistrzyniami Rejonu w koszykówce

27 marca 2019 r. w Krasnymstawie odbyła się Rejonowa Licealiada SZS w koszykówce dziewcząt. Po wygranym powiecie dziewczyny z ZS nr 2 w Hrubieszowie znalazły się wśród czterech najlepszych drużyn w rejonie.

W zawodach udział brały również zawodniczki reprezentujące Zamość, Tomaszów Lubelski oraz Krasnystaw. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym’’.

Więcej…

Ogłoszenia

Zaproszenie na konkurs

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie serdecznie zaprasza uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum na I Powiatowy Konkurs Wiedzy o ks. Stanisławie Staszicu.

Konkurs odbędzie się w środę, 5 czerwca 2019 roku, o godzinie 10.00, w Zespole Szkół nr 2.

Zgłoszenie uczestników (maksymalnie cztery osoby danej szkoły) prosimy kierować do dnia 31 maja 2019 roku. 
Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową.

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty

 

Uroczystości, wydarzenia

„Szkoła Pozytywnego Myślenia”

W ramach współpracy z Instytutem Edukacji Pozytywnej, w trosce o zdrowie psychiczne młodych ludzi, nasza szkoła kolejny raz znalazła się w programie certyfikacji szkół „Szkoła Pozytywnego Myślenia”. W poszczególnych klasach odbywają się zajęcia z pedagogiem szkolnym, wychowawcami w oparciu  o scenariusze zajęć "Myślę pozytywnie" oraz co miesięczne proponowane przez Instytut zadania do realizacji. Zajęcia dotyczą np. umiejętności rozpoznawania i nazywania emocji,  profilaktyki uzależnień, jak radzić sobie ze stresem, doskonalenia umiejętności dostrzegania swoich mocnych stron. Całość wsparcia w ramach akcji jest finansowana ze środków Narodowego Programu Zdrowia przekazanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz ze środków własnych Instytutu Edukacji Pozytywnej.

Więcej…