• a

    a

  • q

    q

  • s

    s

  • baner nauka zabawa.png
  • baner sport 2.png
  • baner sport kosz.png
  • baner studniówka.png
  • baner uroczystości.png
  • baner z logo koło nowe.png

Kadra pedagogiczna

 


Lp.


 Nazwisko i imię, nauczany przedmiot, funkcja

1 Borkowska Alicja – dyrektor szkoły, j. polski
2 Brzezicka Barbara – wicedyrektor szkoły, matematyka
3 Grzeszczuk Jarosław – wicedyrektor szkoły, matematyka
4 Banach Marzena – matematyka
5 Bielak Andrzej – fizyka
6 Borkowski Wojciech – nauczyciel-bibliotekarz, informatyka
7 Borys Dominika – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
8 Chwedczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
9 Cygan Barbara – wychowanie fizyczne
10 Czerw Anna – j. angielski
11 Dąbrowska Elżbieta – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
12 Dyl–Tarnawska Aneta – psycholog
13 Dziumaga Katarzyna – j. niemiecki
14 Franke Aneta – wychowanie do życia w rodzinie
15 Jamroż Agnieszka – historia, historia i społeczeństwo
16 Jańczuk Anna – plastyka
17 Kamińska Magdalena – j. angielski
18 Korneluk Jolanta – pedagog szkolny
19 Krasiński Marek – matematyka
20 Krotkiewicz Katarzyna – j. polski
21 Krupa Marta - biologia, ratownictwo medyczne
22 ks. Maciołek Marian - religia
23 Lebiedowicz Elżbieta - religia
24 Lewandowski Dawid – wychowanie fizyczne
25 Lis Joanna – j. angielski, j. łaciński
26 Michalczuk Anna – biologia, ratownictwo medyczne
27 Młynarczuk Monika – geografia
28 Modzelewska Anna – chemia
29 Pabisiak-Zaprzała Sylwia – j. angielski
30 Pasieka Urszula – j. niemiecki
31 Patkowska Joanna – j. angielski
32 Pawluk Neonila – j. rosyjski
33 Perkman Agnieszka – j. angielski
34 Pękowska Anna – matematyka, fizyka
35 Pochylczuk Andrzej – wychowanie fizyczne
36 Potrzeszcz Anna – j. polski
37 Pudłowska Joanna – j. angielski
38 s. Kozieł Bernadetta – religia
39 Sala Arkadiusz – informatyka
40 Sędłak Dorota – j. polski
41 Siudyka Ludwika – j. rosyjski
42 Smyk Katarzyna - chemia
43 Szabat Joanna – j. polski, nauczyciel-bibliotekarz
44 Trześniowska Beata – j. polski
45 Umer Agnieszka – geografia, podstawy przedsiębiorczości
46 Wolańczuk Edyta – historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość

 

Odsłony: 32642

Sukcesy i osiągnęcia

Stanisław Adamowicz w grupie 27 najlepszych maturzystów w Polsce

Tegoroczny maturzysta Staszica, uczeń klasy humanistycznej, Stanisław Adamowicz został wyróżniony jako jeden z 27 najlepszych maturzystów spośród 268 257 zdających w całej Polsce. Staszek został doceniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100%” – krakowską fundację „ Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Więcej…

Zawody sportowe

V miejsce w województwie koszykarzy Staszica

Dnia 30 marca 2022 roku w Chełmie odbyła się Wojewódzka Licealiada w koszykówce chłopców.

Więcej…

Ogłoszenia

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

29.09.2022 odbyło się tajne głosowanie w naszej szkole na kandydatów do SU.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Zajęcia integracyjne

Integracja sprzyja budowaniu pozytywnej atmosfery, która z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jest procesem, w którym uczestniczą wszyscy uczniowie i wychowawca.

Więcej…