• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

„W grudniowy dzień” – nagrody rozdane

Rozdano nagrody w miejskim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. „W Grudniowy Dzień”.

Cele konkursu:
- utrwalenie tradycji regionalnych związanych z Bożym Narodzeniem
- tworzenie więzi rodzinnych i ogólnoludzkich ,
- prezentacja plastyki dziecięcej w środowisku,
- konfrontacja dziecięcej twórczości wśród rówieśników,
- indywidualna interpretacja tematu w formie plastycznej.
W dniu 7 stycznia 2016 r. o godzinie 1100 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, na który wpłynęły 224 prace, w tym 30 z naszego gimnazjum.

Ogółem przyznano 38 nagród, w tym 5 uczennicom z naszej szkoły.
Laura Szozda – kl. II ag
Magda Bojarczuk – kl. I  ag
Martyna Dobrzańska – kl.I cg
Karina Krotkiewicz – kl.II ag
Julia Reszczyńska – kl.I cg
Wszystkie prace wykonane zostały pod artystyczną opieką P. Anny Jańczuk
Gratulujemy laureatom zdobytych nagród życząc dalszych sukcesów artystycznych.
Podziękowania dostali wszyscy uczestnicy konkursu. Z naszej szkoły: Weronika Grzyb – I bg, Kinga Wróblewska – I bg, Julia Majewska I dg, Julia Misiuk II cg, Milena Pakos II ag, Aleksandra Woźnica I bg, Aleksandra Zienkiewicz I cg, Agata Drzygało II dg, Aleksandra Nowosad II bg, Katarzyna Kańkowska II ag, Julia Wiśniewska I ag, Justyna Dąbrowska I cg, Martyna Różańska II bg, Julia Kamień I cg, Bartłomiej Skrzypczak I ag, Matylda Ślażyńska II bg, Izabela Ciesielczuk I ag, Izabela Jarosz II ag, Bogumił Jakubowski II dg, Paulina Janicka II dg, Paulina Kaczmarska II bg, Karolina Wasyluk II cg, Oliwia Ciesielczuk II ag, Klaudia Jaskorska II ag, Aleksandra Wesołek II dg, Zuzanna Halista I cg.

Wystawę wszystkich prac możemy zobaczyć w Małej Galerii Sztuki HDK do końca stycznia 2016r.

Odsłony: 3562

Sukcesy i osiągnęcia

Włącz REC: Radio, Edukację i Czas na rozwój! - zadanie wykonane!

Redaktorzy szkolnego radia RTM Staszic wraz ze Stowarzyszeniem Staszic 31. maja 2023 r. zakończyli realizację zadania publicznego “Włącz REC: Radio, Edukację i Czas na rozwój!” dofinansowanego przez Powiat Hrubieszowski kwotą 5000 zł. Paulina Belina z kl. 3e, Aleksandra Szabat z kl. 3c i Sebastian Borek z kl. 3b pod opieką Pani Joanny Szabat - opiekuna radia RTM Staszic i sekretarza Stowarzyszenia Staszic przez kilka miesięcy cierpliwie i z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania.

Więcej…

Zawody sportowe

Srebro i brąz na zawodach wojewódzkich podczas Festiwalu Sztafet

15 czerwca 2023 roku w Lublinie odbył się Wojewódzki Finał Licealiady w Festiwalu Sztafet. Znakomicie zaprezentowali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie zajmując miejsca na podium! Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24