• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Uczniowie Staszica w finale Ogólnopolskiej Olimpiady o św. Maksymilianie Kolbe

27 lutego 2020 r. w Zamościu miał miejsce diecezjalny etap Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. 

Z naszej szkoły dwie osoby wykazały się wielką wiedzą o świętym męczenniku oraz znajomością Ewangelii św. Jana i tym samym awansowały do centralnego etapu. Są to: Zuzanna Kusiak z kl. I C, która zajęła I miejsce zdobywając 43/47 pkt. i Przemysław Gardias z kl. 1 A, który uplasował się na II miejscu z liczbą punktów 42/47.
Nasi uczniowie będą reprezentować diecezję zamojsko-lubaczowską w finale olimpiady, w Siedlcach, 26 marca 2020 r.
Do konkursu młodzież przygotowali: p. Wojciech Borkowski i s. Bernadetta Kozieł.
Młodzieży oraz ich katechetom gratulujemy i życzymy sukcesów na szczeblu centralnym.

Opracowała: s. Bernadetta Kozieł

 

 • gl
 • DSC_0020
 • DSC_0170

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 213

Sukcesy i osiągnęcia

"Srebrna szkoła 2020" dla Staszica

„PERSPEKTYWY” - internetowy portal edukacyjny, jak co roku na początku stycznia publikuje Ranking Liceów i Techników.  Wydarzeniu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Kapituła pozyskuje niezależnie niezbędne dane z Centralnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Następnie analizuje i ocenia wszystkie szkoły ponadgimnazjalne w Polsce obligatoryjnie, a zatem zgoda szkoły na udział w klasyfikacji nie jest wymagana.

Więcej…

Zawody sportowe

Podwójny awans uczniów „Staszica” do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

10 grudnia 2019 roku w Naszej szkole rozegrana została Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt, zajęły II miejsce w powiecie uzyskując awans do zawodów rejonowych. Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł Bolesław Pyc

Uroczystości, wydarzenia

Dzień Kobiet w Staszicu

Już w piątek, 6 marca, zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Polonistki wraz z uczniami przygotowały uroczystą akademię: były zabawne scenki, piękne piosenki, tańce i słodki poczęstunek. Życzenia dla wszystkich Pań ułożyła Gabrysia Kulczyńska.

Więcej…