• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Stypendia Burmistrza rozdane

24 czerwca 2020 r. w HDK odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

Jako szkoła przykładamy uwagę do wielostronnego rozwoju młodych ludzi, kształtując ich kompetencje ta, aby w przyszłości osiągali wyznaczone sobie cele zarówno na polu zawodowym jak i osobistym. Uwieńczeniem trudu oraz ogromnej determinacji jest przyznanie aż 33 stypendiów uczniom „Staszica”. Warto podkreślić, ze nagrodzeni pracują nie tylko pod egidą własnej szkoły, ale także wielu lokalnych organizacji i klubów młodzieżowych, które typowały ich do stypendium. Świadczy to o tym, że szkoła nie ogranicza się jedynie do
nauczania, ale także zachęca uczniów do czynnego uczestnictwa w życiu swojej małej ojczyzny.
Nagrodzeni:
Bęsiuk Sandra
Bojarczuk Magdalena
Cierech Filip
Dzirba Aleksandra
Gajewska Karolina
Gnieciak Agata
Jarosz Gabriela
Jerzyna Paweł
Kaczmarska Paulina
Kamień Wiktoria
Kamień Julia
Kociach Emilia
Kociach Wiktor
Korońska Patrycja
Kozioł Natalia
Krotkiewicz Karina
Kudrel Szymon
Kusiak Barbara
Mięczak Mateusz
Mrozowska Izabela
Najczuk Anna
Panasiewicz Gabriela
Pasieka Emilia
Patyjewicz Iga
Pazyna Martyna
Pirogowicz Dawid
Skorupa Łucja
Stępkowska Weronika
Stępkowska Wiktoria
Śmietanka Olga
Wesołek Aleksandra
Wezgraj Jakub
Wrona Katarzyna
SERDECZNIE GARTULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM I TYM, KTÓRZY NA CO DZIEŃ Z NIMI PRACUJĄ

 • 10
 • 25
 • 2
 • 29
 • 26
 • 13
 • 27
 • 20
 • 19
 • 17
 • 7
 • 3
 • 24
 • 22
 • 28
 • 23
 • 15
 • 21
 • 6
 • 1
 • 18
 • 8
 • 5
 • 12
 • 14
 • 4
 • 11
 • 16
 • 9

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 601

Sukcesy i osiągnęcia

Nagrody książkowe odebrane!

29 września 2020 roku uczennice naszego liceum – Gabriela Jarosz, Marta Kuraszko, Izabela Mrozowska i Julia Borkowska odebrały nagrody książkowe ufundowane przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie oraz pamiątkowe dyplomy za udział w ubiegłorocznym konkursie z języka rosyjskiego.

Więcej…

Zawody sportowe

Podwójny awans uczniów „Staszica” do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

10 grudnia 2019 roku w Naszej szkole rozegrana została Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt, zajęły II miejsce w powiecie uzyskując awans do zawodów rejonowych. Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Zajrzyj do biblioteki szkolnej !

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów”

Kartezjusz

Z radością informujemy, że w naszej bibliotece szkolnej są dostępne wiersze i inne utwory w oryginale Aleksandra Puszkina, Antoniego Czechowa, Włodzimierza Wysockiego, Anny Achmatowej – wybitnych przedstawicieli literatury rosyjskiej.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Światowy Dzień Morza

Kiedyż zapragniecie szerokiego oddechu morza i jego widnokręgów bezkresnych, ponad którymi waży się Tajemnica!

Mariusz Zaruski

24 września 2020 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Morza ustanowiony przez Międzynarodową Organizację Morską IMO z siedzibą w Londynie. Motywem przewodnim tegorocznego Światowego Dnia Morza było hasło "Zrównoważona żegluga dla zrównoważonej planety".

Więcej…