Licealiści Staszica stypendystami Marszałka Województwa Lubelskiego

W wyniku realizacji projektu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021”  Marszałek Województwa Lubelskiego przyznał stypendia uczniom I Liceum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie.

Z radością informujemy, że ogłoszone zostały wyniki projektu " Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021”. Marszałek Województwa Lubelskiego przyznał stypendia następującym uczniom I Liceum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie:

Magdalena Kozdroń (kl. I A mat-fiz.)

Milena Turzyńska (kl. I B biol-chem.)

Karol Kuczyński (kl. I B biol-chem.)

Wymienieni uczniowie to finaliści i laureaci ogólnopolskich konkursów i olimpiad przedmiotowych. Wszyscy wyróżnieni od lat pracują nad swoją wiedzą, odnosząc sukcesywnie bardzo dobre rezultaty, za które byli już wielokrotnie nagradzani. Oprócz zainteresowań naukowych stypendyści wyróżniają się także zdolnościami artystycznymi i sportowymi, dzieląc się nimi z lokalną społecznością, co tym bardziej zasługuje na pochwałę. Przyznane stypendium jest potwierdzeniem faktu, jak wysoce doceniany jest wysiłek młodzieży wkładany w kształtowanie nie tylko własnego rozwoju, ale także przyszłości naszego kraju.

 Gratulujemy stypendystom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Simple Image Gallery Extended

Odsłony: 263