Konkurs „Staszic online” rozstrzygnięty. 

tym roku szkolnym odbyła się pierwsza edycja Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Staszic online”. Zadaniem uczniów było nagranie wideobloga w języku angielskim. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i postanowili wziąć udział w konkursie.  

Warto było, ponieważ główną nagrodą jest 6 - miesięczny kurs języka angielskiego online sponsorowany przez SPEAKINGO. Nagrody zakupiono także dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Staszic i Rady  Rodziców. Po długiej dyskusji komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Wybór nie był łatwy ze względu na wysoki poziom nagranych filmówNauczyciele docenili umiejętności językowe, niebanalne pomysły, inwencję twórczą oraz niebywały urok osobisty uczniów.  

W kategorii indywidualnej nagrody przyznano: 

I miejsce: Anna Prystupa, kl. 2b 

II miejsce: Marzena Semaj, kl. 2b3 

III miejsca: Paulina Kamińska, kl. 2d3 

Wyróżnienie: Katarzyna Kowalska, kl. 2d3 

W kategorii grupowej komisja doceniła wkład pracy, humor oraz kreatywność Darii Pirogowicz i PrzemysławaGardiasa z klasy 2a oraz Justyny Skwarczewskiej z klasy 2c. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu. To już za rok!  

Joanna Patkowska 

Magdalena Kamińska 

 

 

  

 

 

  
  

Odsłony: 278