• a

    a

  • q

    q

  • s

    s

  • baner nauka zabawa.png
  • baner sport 2.png
  • baner sport kosz.png
  • baner studniówka.png
  • baner uroczystości.png
  • baner z logo koło nowe.png

Terminy konsultacji nauczycieli

Konsultacje wychowawców

Klasa Wychowawca Termin
IA Katarzyna Krotkiewicz Czwartek 9.50-10.35
IB Marta Krupa Poniedziałek 9.50-10.35
IC Dawid Lewandowski Poniedziałek 8.55-9.40
ID Anna Czerw Piątek 9.50-10.35
IE Anna Pękowska Poniedziałek 8.55-9.40
IIA Andrzej Bielak Poniedziałek 10.45-11.30
IIB Joanna Lis Czwartek 10.45-11.30
IIC Joanna Patkowska Środa 8.55-9.40
IID Agnieszka Umer Czwartek 10.45-11.30
IIE Joanna Pudłowska Środa 9.50-10.35
IIA3 Joanna Szabat Wtorek 11.50-12.35
IIB3 Anna Modzelewska Środa 9.50-10.35
IIC3 Monika Młynarczuk Piątek 9.50-10.35
IID3 Magdalena Kamińska Piątek 8.55-9.40
IIE3 Dorota Sędłak Środa 10.45-11.30
IIIA Agnieszka Perkman Wtorek 8.55-9.40
IIIB Elżieta Dąbrowska Czwartek 11.50-12.35
IIIC Marzena Banach Czwartek 8.55-9.40
IIID Beata Trześniowska Poniedziałek 9.50-10.35
IIIE Anna Michalczuk Wtorek 11.50-12.35

 

Konsultacje pozostałych nauczycieli

Nauczyciel Termin
Wojciech Borkowski  Środa  9.50-10.35
Dominika Borys  Środa  10.45-11.30
Barbara Brzezicka  Czwartek  9.50-10.35
Andrzej Chwedczuk  Wtorek  10.45-11.30
Barbara Cygan  Wtorek  10.45-11.30
Katarzyna Dziumaga  Poniedziałek  8.55-9.40
Jarosław Grzeszczuk  Środa  8.00-8.45
Agnieszka Jamroż  Środa  9.50-10.35
Jolanta Korneluk  Poniedziałek  8.55-9.40
Bernarda Kozieł  Środa  11.50-12.35
Marek Krasiński  Piątek  9.50-10.35
Sylwia Pabisiak-Zaprzała  Wtorek  10.45-11.30
Urszula Pasieka  Czwartek  8.55-9.40
Neonila Pawluk  Poniedziałek  8.55-9.40
Andrzej Pochylczuk  Środa  9.50-10.35
Anna Potrzeszcz  Czwartek  9.50-10.35
Arkadiusz Sala  Środa  10.45-11.30
Grzegorz Szlązak  Wtorek  9.50-10.35
Edyta Wolańczuk  Poniedziałek  11.50-12.35
Odsłony: 9343

Sukcesy i osiągnęcia

Wielki sukces: II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Języka Rosyjskiego!

 

W Moskwie zakończył się Międzynarodowy Festiwal Języka Rosyjskiego, organizowany pod patronatem Prezydenta Federacji Rosyjskiej, Ministerstwa Edukacji i Nauki FR oraz Moskiewskiego Centrum Jakości Kształcenia. W czerwcu pisaliśmy, że na liście finalistów 2021 r. (spośród 2200 uczestników z 24 państw) znalazło się 8 uczniów z Polski, w tym aż 5 z naszego liceum.

Więcej…

Zawody sportowe

Podwójny awans uczniów „Staszica” do zawodów rejonowych w drużynowym tenisie stołowym

10 grudnia 2019 roku w Naszej szkole rozegrana została Powiatowa Licealiada w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt, zajęły II miejsce w powiecie uzyskując awans do zawodów rejonowych. Gratulacje!!!

Więcej…

Ogłoszenia

Szkolny konkurs języka angielskiego "Staszic Online"

 

 

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Laur dla Karoliny Fili zdobyty w Diecezjalnym Konkursie

18. 11. 2021 r. odbył się w Zamościu VIII Diecezjalny Konkurs: ,,Wierność bł. Karoliny Kózkówny i męstwo św. Stanisława Kostki", którego organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej.
I Liceum Ogólnokształcące im. ks. St. Staszica reprezentowała w konkursie Karolina Fila z kl. III D3, która 5. 11. 2021 r. w zmaganiach rejonowych w Strzyżowie zajęła I miejsce.

Więcej…