• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Rusza Akademia Staśka on-line!

Staśkowa Kapsuła Czasu - Akademia Staśka

Zajęcia zdalne pozbawiły nas możliwości zapraszania Was do naszych szkolnych pracowni, ale nie powstrzymało nas to od poszukiwania sposobów dzielenia się naszymi zainteresowaniami, pasją i kreatywnością.

Serdecznie zapraszamy na nową formę naszych spotkań. Przygotowaliśmy dla Was krótkie filmiki z różnych dziedzin wiedzy: wykorzystaliśmy dostępne w domu produkty, aby pokazać ciekawe doświadczenia, nagraliśmy je wraz z komentarzem i będziemy systematycznie umieszczać na szkolnej stronie. Jesteśmy przekonani, że znowu zaciekawimy Was nauką i zachęcimy do odkrywania tajemnic wiedzy. Zwróćcie uwagę na to, że autorami filmów, prowadzącymi, lektorami, autorami grafiki i animacji jesteśmy my - Wasi starsi koledzy i koleżanki - zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach. Liczymy na Waszą wyrozumiałość- to są nasze pierwsze, amatorskie próby. W czasie realizacji napotkaliśmy wiele trudności. Począwszy od technicznych, a skończywszy na zwyczajnej ludzkiej  nieśmiałości. Mamy nadzieję, że nasza praca rozbudzi w was ciekawość świata i być może odnajdziecie w sobie żyłkę eksperymentatora.

Dołączcie do nas i dobrze się bawcie!

Akademia Staśka

 

Odsłony: 1418

Sukcesy i osiągnęcia

Stanisław Adamowicz na Gali „Matury na 100%”

W piątek 23  września 2022 r. w Łodzi odbyła się Gala projektu „Matura na 100 procent”, podczas której  został wyróżniony tegoroczny maturzysta „Staszica” - Stanisław Adamowicz.

Więcej…

Zawody sportowe

III miejsce w województwie

W piątek 21 października 2022 roku odbyła się Wojewódzka Licealiada w Lidze LA. Po rewelacyjnym starcie drużyna chłopców I LO w Hrubieszowie zajęła 3 miejsce uzyskując 925 pkt.

Więcej…

Ogłoszenia

Akademia Staśka powraca

Akademia Staśka to nowatorski program edukacyjny przygotowany przez hrubieszowskie I LO im. ks. Stanisława Staszica z myślą o uczniach szkół podstawowych oraz o licealistach, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Spotkanie ze strażakami OSP w Hrubieszowie

W dniu 17.11.2022 r. uczniowie I LO im. ks. St. Staszica uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Więcej…