Ułatwienia dostępu

        

 

Zbliżają się wakacje, czas zabawy, odpoczynku, nowych wrażeń i znajomości.
W dniach 10 - 11. 06.2024 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, z Panią dzielnicową sierżant sztabowy Magdaleną Jaworską.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Staszic z Miejską Biblioteką Publiczną, a w szczególności Uniwersytetem Trzeciego Wieku uczniowie Staszica z kl. III B (biol-chem) przygotowanych przez nauczycielkę biologii, panią Martę Krupę przeprowadzili cykl wykładów i warsztatów w ramach projektu"Tête-à-tête z przyrodą”.

W dniu 28.05.2024 r. uczniowie klasy 1b wzięli udział w 3 godzinnym szkoleniu, prowadzonym przez Żołnierzy II Pułku Rozpoznawczego w Hrubieszowie w ramach pilotażowego ogólnopolskiego programu "Edukacja z wojskiem", który jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej.

07.06.2024 uczniowie klasy II B (biol-chem) - Julia Żyłowska i Bartosz Skrok odebrali z rąk Dyrektora Generalnego Ministerstwa Edukacji Narodowej pana Roberta Bartolda wyróżnienie za pracę konkursową w kategorii film pt.: ”Rak trzustki - nie daj się trzasnąć”.

W dniu 28 maja uczniowie klas 1b,1e, 2b, 2c, 2e, 2f, 3b, 3e, 3d wzięli udział w warsztatach edukacyjnych na temat depresji :"Profilaktyka zdrowia -żyjmy zdrowo, długo i szczęśliwie ".Warsztaty prowadziła Pani Milena Milczuk psycholog, psychoonkolog NU-MED Zamość.

loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia