Ułatwienia dostępu

        

 

17 kwietnia 2024 r. przy HDK w Hrubieszowie odbył się etap rejonowy Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Drużyna Ratownicza w składzie: Nikola Czulak, Wiktor Dąbrowski, Paweł Gumieniak (IIB), Nicolla Jaworska i Dominika Zezula (IIE) zajęła w tym etapie I miejsce, awansując do etapu wojewódzkiego.


Dzięki uprzejmości Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie mł. bryg. Tomasza Zwolaka młodzi ratownicy z I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Staszica uczestniczyli w cyklu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, aby lepiej przygotować się do kolejnych zawodów. Szkolenia odbyły się 2, 6 i 8 maja w siedzibie PSP w Hrubieszowie, gdzie pod kierunkiem strażaków – ratowników młodzież szlifowała swoje umiejętności.
Wojewódzki etap Mistrzostw odbył się w ubiegłą sobotę (11 maja) w Parku Ludowym w Lublinie. Zawody były bardzo wymagające a nasza drużyna zajęła w nich wysokie 5 miejsce ( na 12 drużyn z całego województwa), robiąc ogromny postęp w porównaniu do poprzedniego roku. Sukces ten zawdzięczają swojej ciężkiej pracy oraz wielogodzinnym przygotowaniom pod okiem strażaków - ratowników, którym w imieniu Drużyny, p. Dyrektor Alicji Borkowskiej i opiekuna p.  Katarzyny Smyk z całego serca dziękujemy.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia