Sukces Krystiana Mikity
- Szczegóły
- Agnieszka Perkman
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 1041
Z ogromną radością informujemy, że Krystian Mikita, uczeń klasy 4e, znalazł się w gronie 60 najlepszych uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie, awansując tym samym do etapu centralnego.
Koszykarki Staszica wicemistrzyniami województwa lubelskiego!
- Szczegóły
- Joanna Szabat
- Kategoria: Sport
- Odsłony: 1801
17. marca 2026 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym w Białej Podlaskiej odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Koszykówce Dziewcząt.
W zawodach uczestniczyły zespoły: ZSZ nr 2 Ryki, ZS nr 3 Kraśnik, II LO Chełm, IV LO Biała Podlaska i I LO Hrubieszów.
Czytaj więcej: Koszykarki Staszica wicemistrzyniami województwa lubelskiego!
Drużyna koszykarek Staszica najlepsza w rejonie!
- Szczegóły
- Joanna Szabat
- Kategoria: Sport
- Odsłony: 1565
10. 03. 2026 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Koszykówce Dziewcząt.
Skład naszej drużyny: Gabriela Czerw, Maria Kopczyńska, Aleksandra Kruk, Emilia Malinowska, Martyna Mielniczuk, Karina Moczarska, Wiktoria Niemczyk, Nikola Pietryna, Lena Serafin, Karolina Solarska, Martyna Szumiata, Dominika Zezula. rez. Maja Paluch; Trener: Dawid Lewandowski.
Czytaj więcej: Drużyna koszykarek Staszica najlepsza w rejonie!
II miejsce koszykarzy Staszica w zawodach rejonowych! Gratulacje!
- Szczegóły
- Joanna Szabat
- Kategoria: Sport
- Odsłony: 1542
11. 03. 2026 roku na sali sportowej w I Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odbyła się Rejonowa Licealiada w koszykówce chłopców.
Czytaj więcej: II miejsce koszykarzy Staszica w zawodach rejonowych! Gratulacje!
Walczą o indeks UMCS
- Szczegóły
- Joanna Szabat
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 1436
Z dumą informujemy, że Kamila Głuch, Agnieszka Semaj, Gabriela Krystkowiak, Magdalena Jurak, Emilia Pawluk, Krzysztof Płaszczewski i Paweł Stankiewicz - uczniowie naszego liceum - wzięli udział w ostatnim, trzecim etapie ogólnopolskiego konkursu „4 języki dla lingwistyki”, organizowanego przez Katedrę Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.











