Erasmus+
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 1837

Informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie po raz kolejny otrzymało dotację w ramach programu Erasmus+.
Projekt nr: 2025-1-PL01-KA121-SCH-000316571, realizowany jest w okresie 01.06.2025 – 31.08.2026.
KONCERT BOŻONARODZENIOWY
- Szczegóły
- Joanna Lis
- Kategoria: Uroczystości
- Odsłony: 2521
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 19 grudnia 2025 r. w auli I LO im. ks. S. Staszica w Hrubieszowie odbył się koncert bożonarodzeniowy. Uczniowie zaprezentowali polskie kolędy i pastorałki oraz utwory o tematyce świątecznej z innych krajów.
Zapraszamy na Koncert Bożonarodzeniowy!
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 1884
Już 19 grudnia 2025 r. spotkamy się, aby wspólnie poczuć magię Świąt. Czekają na Was najpiękniejsze kolędy i pastorałki, a co najważniejsze - śpiewamy razem!
Wyjście klasy IE do szpitala – gest serca przed świętami
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 2052
18 grudnia uczniowie klasy IE uczestniczyli w wyjątkowym wyjściu do hrubieszowskiego szpitala, podczas którego odwiedzili oddział dziecięcy, rehabilitacyjny oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Celem wizyty było sprawienie radości pacjentom oraz okazanie im wsparcia w przedświątecznym czasie.
Czytaj więcej: Wyjście klasy IE do szpitala – gest serca przed świętami
Staszic na debacie Uczniowskiego Okrągłego Stołu
- Szczegóły
- Agnieszka Perkman
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 1867
15.grudnia 2025 r. uczennice I LO im. ks. Stanisława Staszica – Oliwia Kisielewicz, Karolina Jasińska i Martyna Błaszczyńska – wzięły udział w ogólnopolskiej debacie w ramach Okrągłego Stołu Uczniowskiego, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z kuratoriami oświaty. Spotkanie poświęcone było niezwykle ważnemu zagadnieniu: zdrowiu psychicznemu młodzieży.
Czytaj więcej: Staszic na debacie Uczniowskiego Okrągłego Stołu





