• a

  a

 • q

  q

 • s

  s

 • baner nauka zabawa.png
 • baner sport 2.png
 • baner sport kosz.png
 • baner studniówka.png
 • baner uroczystości.png
 • baner z logo koło nowe.png

Dyplomy dla przedstawicieli stypendystów ministra edukacji narodowej

Sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej - Tadeusz Sławecki, serdecznie gratulował znakomitych wyników, wybitnych osiągnięć 59 przedstawicielom stypendystów ministra.   

          Wiceminister, wręczając te prestiżowe wyróżnienia – dyplomy, życzył stypendystom, aby mądrze realizowali swoje pasje i rozwijali swoje talenty. Poprosił też o przekazanie podziękowań nauczycielom, wychowawcom i rodzicom. „Ich mądrość, wiedza oraz zaangażowanie pomogło wielu z Was w wyborze oraz kontynuacji Waszych zainteresowań i pasji”.W imieniu wszystkich stypendystów podziękowania złożyła Kinga Panasiewicz - uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie w Zespole Szkół nr 2 im. ks. Stanisława Staszica, która zdobyła II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie dla Młodych Naukowców Intel International Science and Engineering Fair w kategorii „medycyna i zdrowie" w Phoenix w stanie Arizona w USA. Stypendystka potwierdziła, że „każde zwycięstwo poprzedzone jest pracą, czasem walką, także z samym sobą, a nagrody odbierane poza granicami Polski sprawiają dużo satysfakcji. Jednak najbardziej cieszą wyróżnienia przyznawane w kraju”.Uroczystość odbyła się w dniu 27 listopada 2013 r., w Warszawie.                                                                                                            Opracowanie: Regina Kopera

Odsłony: 3224

Sukcesy i osiągnęcia

Staszic w programie Erasmus +

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że otrzymaliśmy Akredytację w sektorze Edukacja szkolna w ramach Akcji 1 programu Erasmus+ w konkursie 2022 (KA120-SCH)!

Więcej…

Zawody sportowe

III miejsce w województwie

W piątek 21 października 2022 roku odbyła się Wojewódzka Licealiada w Lidze LA. Po rewelacyjnym starcie drużyna chłopców I LO w Hrubieszowie zajęła 3 miejsce uzyskując 925 pkt.

Więcej…

Ogłoszenia

Walentynki

Uroczystości, wydarzenia

Studniówka w Staszicu

Czar, elegancja i tradycja, świetna zabawa i wspaniali przyjaciele – tak z uśmiechem i zadumą mówimy dziś o niezapomnianym sobotnim wieczorze 7 stycznia 2023 r. Długo wyczekiwana przez uczniów, rodziców i nauczycieli Studniówka 2023 zapisuje się trwale w naszych wspomnieniach. Wszyscy uczestnicy balu odczuwali podniosłą atmosferę wypływającą z tradycji pielęgnowanej przez kolejne pokolenia uczniów.

Więcej…