Ułatwienia dostępu

        

 

25 marca 2024 r. w zamojskim kinie "Stylowy" odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu "Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024”. W zaszczytnym gronie nagrodzonych znalazło się czworo uczniów naszego liceum: Paweł Kłos Ic, Agata Stankiewicz IIId, Nicole Sas IVc oraz Mateusz Wilczek IVc.

Celem programu stypendialnego jest rozwijanie wiedzy i umiejętności specyficznych, motywowanie i wspieranie twórczego myślenia uczniów zdolnych mieszkających lub uczących się w województwie lubelskim.

Dzięki środkom pieniężnym stypendyści, mają możliwość rozwijania swojej wiedzy, umiejętności i talentów, przeznaczając je m.in. na: udział w konkursach i zajęciach pozaszkolnych, zakup literatury, multimedialne programy edukacyjne, sprzęt komputerowy, wyposażenie indywidualnego warsztatu pracy, rozwijanie pasji, zainteresowań oraz umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy.

Naszym uczniom, ich rodzicom oraz opiekunom dydaktycznym składamy najserdeczniejsze gratulacje i wyrazy najwyższego uznania. Mamy nadzieję, że dotychczasowe osiągnięcia są zapowiedzią dalszego, wspaniałego rozwoju.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7
loading...
Akademia Staśka
Akcje SU
Wycieczki
Uroczystości
Sport
Sukcesy
Wydarzenia