Żywa lekcja samorządności
- Szczegóły
- Joanna Lis
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 2264
20 Października 2025 r. w ramach lekcji edukacji obywatelskiej w siedzibie starostwa powiatowego młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. S. Staszica spotkała się z panem Markiem Poznańskim, etatowym członkiem zarządu powiatu hrubieszowskiego.
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Stanisława Staszica
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 2156

Dnia 15 października 2025 r. odbyło się posiedzenie Jury, w skład którego weszli przedstawiciele Głównego Organizatora oraz Współorganizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Stanisława Staszica:
Czytaj więcej: Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Śladami Stanisława Staszica
Spotkanie z psychologiem z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 2228

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji uczniowie klas trzecich uczestniczyli w spotkaniu z panią psycholog Anetą Dyl - Tarnawską od wielu lat współpracującą z naszą szkołą. Pani psycholog towarzyszyła zarówno uczniom jak i nauczycielom, prowadząc zajęcia i oferując im wsparcie w codziennych szkolnych wyzwaniach.
Czytaj więcej: Spotkanie z psychologiem z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego
Nie tylko borowiki i muchomory. Wystawa grzybów w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Hrubieszowie
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 2241
Na zaproszenie Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hrubieszowie Pani Ewy Krasnopolskiej uczniowie klasy 1D pod opieką pani pedagog Jolanty Korneluk mieli okazję obejrzeć niezwykle interesującą wystawę grzybów.
Podsumowanie obchodów Tygodnia Bez Przemocy w naszej szkole
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wydarzenia
- Odsłony: 2233
W dniach od 29 września do 3 października w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie odbyły się różnorodne działania w ramach Tygodnia Bez Przemocy. Ich celem było zwrócenie uwagi społeczności szkolnej na problem przemocy, promowanie postaw empatii, szacunku i odpowiedzialności oraz integracja uczniów wokół idei budowania bezpiecznego i przyjaznego środowiska szkolnego. W ramach obchodów zorganizowaliśmy:
Czytaj więcej: Podsumowanie obchodów Tygodnia Bez Przemocy w naszej szkole





