• a

    a

  • q

    q

  • s

    s

  • baner nauka zabawa.png
  • baner sport 2.png
  • baner sport kosz.png
  • baner studniówka.png
  • baner uroczystości.png
  • baner z logo koło nowe.png

Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej liceum dziewcząt w roku szkolnym 2013/14

Rozgrywki w piłkę koszykową odbywały się od dnia 3 grudnia  2013 roku systemem pucharowym .  W rozgrywkach   uczestniczyło czternaście  klas . Rozegrano trzynaście meczy. W finale, który odbył się 29 kwietnia 2014 r. zagrały klasy I A i II D.

Mistrzem Szkoły została klasa II D, która wygrała mecz wynikiem 26:8.
Skład drużyny II D: Jagoda Kaszyryn, Justyna Frąc,  Anthea Kuczewska, Paulina Kulczycka, Maja Pietrusiewicz, Joanna Krawczuk.
Skład drużyny I A: : Monika Bajurko ,Paulina Pachniewska,  Małgorzata Łukaszewicz, Dominika Lewicka, Natalia Bukaluk, Jasina Klaudia.

Rozgrywki prowadziły : Barbara Cygan, Anna Kusiak, Dominika Serafin .

I mecz – II a –II c   [10:8]
Skład  klasy II a: Paulina Farion, Magdalena Kmiecik , Ilona Najko ,  Mariola Wróbel, Wojak.
Skład klasy II c: Aneta Pawłowicz, Agnieszka Całka, Paulina Kucyk, Klaudia Marzęta, Patrycja Żołdak.
II mecz – II e –I a [10:42]
Skład  klasy II e: Sylwia Zubko,Kinga Kozdrój, Ewa Wesołek, Paula Studzińska, Paulina Dach .
Skład klasy I a : Monika Bajurko ,Paulina Pachniewska,  Małgorzata Łukaszewicz, Dominika Lewicka, Natalia Bukaluk, Jasina Klaudia.
III mecz – III e – III c [0:30]
Skład klasy IIIe; Małgorzata Jarmusz, Karolina Klamer, Ewelina Mroczek, Patrycja Czech, Irmina Dworak, Gierlasińska Kamila.
Skład klasy III c: Natalia Podgórska ,Joanna Folusz,  Karolina Wasąg, Magda Flis ,Ula Kruczyńska, Parandowska Nikola, Kisielewska Iga.
IV mecz II d – I e [22:2]
Skład klasy IId : Jagoda Kaszyryn, Justyna Frąc,  Anthea Kuczewska, Paulina Kulczycka, Maja Pietrusiewicz, Krawczuk Joanna.
Skład klasy I e : Diana Kropop, Patrycja Zachaj , Julita Smal ,Justyna Pęk, Iga Mirocka, Patrycja Dąbrowska.
V mecz  Ib – IIb [20:36]
Skład klasy Ib : Adrianna Kyc, Kamila Sykut, Martyna Jóźwiak, Marta Kowalska , Aleksandra Kubacka.
Skład klasy II b :Natalia Czychańska, Agata Borkowska, Patrycja Kowalewska , Dorota Kwiatkowska, Agata Borsukiewicz.
VI mecz  I c – Id [44:14]
Skład klasy Id :  Justyna Lecko , Kinga Marczuk ,Barbara Marut,  Paulina Kidyba , Mołdach Izabela, Paczała Anna.
Skład klasy I c: Ewelina Gajewska, Natalia Nowakowska, Szczypek Natalia, Gó ral Katarzyna, Śmiecińska Agnieszka, Wróbel Dorota, Borsuk Magda.
VII  mecz  III b  – III a , wygrała IIIb.
Skład IIIb: Greta Moskal, Patrycja Chuda, Sylwia Szambara, Malwina Piluś, Ada Kaczanowska.
VIII mecz IIa –IIIb [6:22]
IX mecz Ic –Ia [14:18]
X mecz IIb –IId [16:24]
XI mecz IIIc –IId [8:46]
XII mecz IIIb –Ia [6:22]
XIII mecz IId –IIIc [46:8]

Uroczystego wręczenia pamiątkowych medali dokonała Pani Dyrektor Czesława Semczuk.

Gratulujemy klasie II D, która wygrała także Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej!!!!!!!

Galeria

Odsłony: 3155

Sukcesy i osiągnęcia

Stanisław Adamowicz w grupie 27 najlepszych maturzystów w Polsce

Tegoroczny maturzysta Staszica, uczeń klasy humanistycznej, Stanisław Adamowicz został wyróżniony jako jeden z 27 najlepszych maturzystów spośród 268 257 zdających w całej Polsce. Staszek został doceniony przez organizatorów Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100%” – krakowską fundację „ Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Więcej…

Zawody sportowe

V miejsce w województwie koszykarzy Staszica

Dnia 30 marca 2022 roku w Chełmie odbyła się Wojewódzka Licealiada w koszykówce chłopców.

Więcej…

Ogłoszenia

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

29.09.2022 odbyło się tajne głosowanie w naszej szkole na kandydatów do SU.

Więcej…

Uroczystości, wydarzenia

Zajęcia integracyjne

Integracja sprzyja budowaniu pozytywnej atmosfery, która z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jest procesem, w którym uczestniczą wszyscy uczniowie i wychowawca.

Więcej…